The Culling 2 Hakkında Tüm Bildiklerimiz!

The Culling 2, zor günler geçiriyor.

10 Temmuz 2018’de sadece bilgisayar platformuna özel olarak çıkış yapan The Culling 2, oldukça zor günler geçiriyor.

Xaviant tarafından geliştirilen ve Battle Royale moduna sahip olarak geliştirilen The Culling 2, Steam’de olumsuz yorumlar ile karşı karşıya kaldı. 10 Temmuz’da oyunun yayınlanması ile geliştirici ekip oldukça yoğun bir ilgi bekliyordu. Ancak hiçte öyle olmadı ve oyunun lansmanından sonra 249 kişi deneyimleme kararı aldı. Yani The Culling 2, 250 oyuncu tarafından oynandı. Dün gece saatlerinde sunucularda toplam 2 oyuncu yer alıyordu.

İlk versiyonu ile de eleştirilerin hedefi olan yapım, ikinci sürümü ile hiçte beklendiği gibi olmadı. Şuana kadar Steam’de toplam 159 inceleme yapıldı. Bu incelemelerin 22’si olumlu olurken, 137 tanesi ise olumsuz olarak grafiklere yansıdı. The Culling 2’nin en yüksek oyuncu sayısı 13 olurken, yayınlandığı günden bu yana toplam da 249 oyuncu tarafından oynandı. Sadece çevrimiçi olarak oynayabildiğimiz yapım da, sadece İngilizce dili yer almıştı. Oyun minimum Windows 7’de oynanırken, bu durum eski tip bilgisayarlar içinde bir avantaj sağlayacaktı. Ancak oyun beklenen ilgiyi göremedi.

The Culling 2, Steam’de 32.00 TL olarak satışlarına devam etmeye çalışıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>