Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Crew 3 Bugün Duyurulacak

Resmi olarak onaylanan The Crew 3, bugün 20:00'da detaylarıyla birlikte Ubisoft tarafından duyurulacak.

The Crew video oyunu serisinin bir sonraki oyunu The Crew 3, son zamanlarda birçok spekülasyona ve söylentiye konu oldu. Konuyla ilgili yayınlanan birçok rapor, oyunun adının Motorfest olacağını iddia etti. Nihayet tüm söylentilerin ardından The Crew 2 Twitter hesabı, üçüncü oyunu resmi olarak doğruladı. The Crew 2, Twitter’da The Crew 3’ün ne zaman çıkacağını soran bir hayrana “Yarın. 17:00 UTC/9:00 PST.” olarak cevap verdi.

Bu cevap 30 Ocak’ta verildiğinden dolayı oyunla ilgili yeni bilgiler bugün 20:00 TSİ’de duyurulacak. Duyuru sırasında oyunun ne kadarını göreceğimiz belli değil ama en azından resmi birkaç duyuruya sahip olacağız. Oyunun ne zaman çıkacağına gelince bununla ilgili mevcut tek bilgi, The Crew 3’ün 2023’te piyasaya sürüleceğini iddia eden Insider Gaming’in raporu.

The Crew 3 Hawai’de Geçecek

The Crew 3

İlk kez 2014 yılında çıkan Ubisoft yapımı; oyuncuların arkadaşlarıyla yarışabilecekleri, çeşitli yan etkinlikler gerçekleştirebilecekleri ve Amerika Birleşik Devletleri’nin küçültülmüş bir versiyonunda özgürce araba sürebilecekleri kalıcı bir açık dünya yarış oyunu. Oyunun en yeni yinelemesi The Crew 2, 2018’de piyasaya sürüldü ve orijinaline kıyasla büyük değişiklikler içeriyordu.

Oyuncular artık arabaların yanı sıra tekneler, motosikletler ve uçaklar gibi çok sayıda farklı türde aracı kullanabilmeye başladı. Insider Gaming ayrıca, oyunun artık ABD’de geçmeyeceğini, bunun yerine yeni mekanın Hawai’deki Oahu adası olacağını belirtti. Belirtilenlere göre raporu hazırlayan kaynak, yeni mekanı ve haritasını görseller aracılığıyla incelemiş.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.