The Crew 2 Sık Sorulan Sorular

The Crew 2'de merak ettiklerinizin cevapları burada.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Ubisoft’un ilk oyunun üzerine koyarak geliştirdiği ve bu sefer çok daha fazla araç, çok daha fazla modla karşımıza çıkan The Crew 2 online ağırlıklı bir oyun. Hâl böyle olunca içeriği de genişliyor ve oyuncular belli konularda zorluk yaşıyorlar. Rehberimizde ise The Crew 2 oyuncularının en çok merak ettiği sorulara yanıt vereceğiz.

The Crew 2’de Nasıl Yarış Kazanılır?

The Crew 2’de bazen kusursuz sürüş yapsanız bile diğerlerine yetişemediğiniz zorluklarda yarışlar oluyor. Peki bu tip durumlarda ne yapmak gerekiyor?

Oyunda genel performans faktörünü etkileyen bir parametre bulunuyor ve her yarışta değişiyor. Yarışa başlamadan önce rakibin önerilen performans seviyesini görüyorsunuz ve bu sağ üstte gösteriliyor. Eğer rakibin ve sizin performansınız arasında uçurum bulunuyorsa böyle bir yarışı kazanmanız çok ama çok zor olacaktır.

The Crew 2’de Hangi Araçlar Bedava Alınır?

Oyunda çok fazla seçebileceğiniz araç var fakat bunların ciddi çoğunluğu epey para tutuyor. Buna rağmen kariyer modunda ilerleyerek belli araçları ücretsiz alabilirsiniz. Aşağıda bu araçların listesi bulunuyor:

– Audi T T RS Coupe, Ford Mustang GT ya da Mazda MX-5

– Proto Buggy

– Mercedes-Benz X-Class Rally Raid Edition

– Mercedes-Benz 300 SLR Uhlenhaut Coupe

– Zivko Edge 540 V3 Aerobatics Edition

– Proto Offshore Mk1

– Chevrolet Camaro ZL1

– WACO Aircraft Corp. YMF-5D Super Aerobatics Edition

– Peugeot 3008 DKR Maxi

– Proto Offshore Mk2

– BMW M Performance M4 Racing

– Ferrari LaFerrari

– Aston Martin Vulcan

– McLaren P1

– Proto A500

– Proto XT3

– Aston Martin Vanquish

The Crew 2’de Crew Credits (CC) Nasıl Kazanılır?

Crew Credits (CC) The Crew 2’de yer alan alternatif para birimi. Her ne kadar oyunda mikro ödemeler önemli bir yer kaplasa da, gerçek para ödemeden de The Crew 2’de pek çok şeye sahip olabilirsiniz.

Crew Credits’i alternatif olarak Ubisoft puanlarıyla edinmek mümkün. Bunun için bir Ubisoft hesabına ve Ubisoft Club üyeliğine ihtiyacınız var. Toplamda 40 Ubisoft puanı ile 30 bin Crew Credits almak mümkün.

İkinci alternatif ise kariyer modunda seviye atlamak ve Crew Credits toplamak. Her seviye atladığınızda oyun size belli miktarda Crew Credits veriyor.

The Crew 2’de Nasıl Araç Satılır?

Oyundaki bütün araçlar kullanışlı diyemeyiz. Bazıları zamanla işlevini kaybediyor ve daha iyi modellere geçiş yapıyorsunuz. Dolayısıyla ihtiyacınız olmadıklarınızı satmak isteyebilirsiniz. Buna rağmen oyunda araç satma ya da aracı garajdan tamamen kaldırma yöntemi bulunmuyor.

Bu da demek oluyor ki oyunda her araç satın aldığınızda iyi düşünmeli, aynı gruba ait birden fazla araç satın almamalı ve daha iyisine sahip olduğunuz araç türlerini tercih etmemelisiniz.

The Crew 2’de Zorluk Seviyesi Değişir mi?

The Crew 2 oyuncudan çok fazla şey talep eden bir yarış oyunu değil. Temel mekanikleri ve kontrolleri öğrendikten sonra kısa sürede adapte oluyorsunuz.

Varsayılan olarak yarışlara girerken zorluk ayarı bulunmuyor fakat bir kere tamamladıktan sonra zorluğu yükseltebiliyorsunuz. Bu da tavsiye edilen performans seviyesini yükseltiyor. Örneğin rakibin seviyesi 190’dan 290’a çıkabiliyor. Böyle bir yarışa girerken de hâliyle daha iyi bir arabaya ihtiyacınız oluyor.

Aynı zamanda diğer yarışçıların da arabaları hızlanıyor ve daha mücadeleci oluyorlar.

5 Yorum

 1. Araba nasıl satin alınıyor??

  Yanıtla
  • orda katalok var katalok dan istediğin arabayı seçip enter a basınca seni biyere yolluyo arabanın üstüna tıklayıp enter yapınca alıyo sun

   Yanıtla
 2. araçlara takılan parçaları nasıl satabilir veya silebilirim

  Yanıtla
  • Silemessin

   Yanıtla
 3. orda katalok var katalok dan istediğin arabayı seçip enter a basınca seni biyere yolluyo arabanın üstüna tıklayıp enter yapınca alıyo sun

  Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol