Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Crew 2 Haftasonu Ücretsiz Olacak!

The Crew 2 ücretsiz hafta sonu olarak duyuruldu.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için 2018’in Haziran ayında lansmana çıkan The Crew 2 günümüzde milyonlarca adet kopya satışı gerçekleştirerek yolunda devam ediyor. Yapım hafta sonu  ücretsiz olarak oynanabilecek.

The Crew 2 Haftasonu Ücretsiz Olacak 2

Steam’de oyuncular tarafından ‘karışık’ olarak değerlendirilen The Crew 2, Ivory Tower imzası ile geliştirilmiş ve Ubisoft tarafından tüm platformlarda yayınlanmıştır. Tek oyunculu ve çok oyunculu farklı oyun modlarına sahip olan yapım 3 farklı paket halinde satılmaya devam ediyor. 309.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan The Crew 2 bu hafta sonu ücretsiz olarak oynanabilecek.

GamingBolt’un dün gece yapmış olduğu habere göre The Crew 2, 25 Nisan – 28 Nisan tarihleri arasında ücretsiz olacakmış. Ayrıca oyun ücretsiz hafta sonu kapsamında da yüzde 75 indirimli olarak oyunculara sunulacakmış. Oyuncular ücretsiz hafta sonu boyunca The Crew 2’yi ücretsiz olarak oynayabilecek ve daha sonra dilerlerse yüzde 75 indirimli olarak satın alabilecekler. Oyuncular bu süre zarfında oyun içerisinde diledikleri gibi yarışlara dahil olabilecekler.

Oyun gün içerisinde ücretsiz hale gelecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.