Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Callisto Protocol Türkçe Yama Yayınlandı: Nasıl İndirilir?

Krafton tarafından yayınlanan hayatta kalma korku oyunu The Callisto Protocol için yapılan Türkçe yama çalışması tamamlandı. Peki, kurulum dosyası nasıl indirilir ve yüklenir? İşte bilmeniz gerekenler.

2022’nin beklenen son büyük oyunu The Callisto Protocol, resmi çıkışını 2 Aralık’ta gerçekleştirdi. Yayıncılığı Krafton tarafından üstlenilen hayatta kalma korku türündeki yapım, Dead Space’in yaratıcılarından Glen Schofield‘ın imzasını taşıyor. Çökme, FPS drop ve frame rate gibi teknik sorunlar nedeniyle eleştirilerin hedefi olan oyun, üst üste aldığı yamalarla büyük oranda toparlandı.

The Callisto Protocol’ün desteklediği 12 dil içinde ne yazık ki Türkçe yer almıyor, ancak Anonymous Çeviri ekibi bu önemli eksiği bugünden itibaren kapatmayı başardı. Yama çalışması bir hafta içinde tamamlandı ve indirmeye sunuldu. Böylece Striking Distance Studios tarafından geliştirilen hayatta kalma korku oyununu yüzde 100 Türkçe olarak deneyimlemenizin önünde hiçbir engel kalmadı.

The Callisto Protocol Türkçe Yama Yayınlandı

the callisto protocol türkçe yama

Menülerden karakterlerin diyaloglarına, hikayeden diğer içeriklere kadar her şey çevrilmiş durumda. The Callisto Protocol Türkçe yama dosyasını indirmek için Anonymous Çeviri’ye üye olmanız gerekiyor. Aylık toplam 35.5 TL ücret karşılığında bütün yamalara sahip olabiliyorsunuz. Üyelik bittikten sonra oyunun güncelleme alması, oyunu/yamayı silmeniz veya bilgisayarınıza format atmanız gibi durumlara kadar yamaya erişebileceksiniz.

The Callisto Protocol Nasıl Bir Oyun?

The Callisto Protocol, günümüzden 300 yıl sonra geçen anlatı odaklı bir deneyim sunuyor. Oyunda, Jüpiter’in uydularından Callisto’da maksimum güvenlikli bir hapishane olan Black Iron Prison’a düşen kader mahkumu Jacob Lee’yi kontrol ediyoruz.

Mahkumların canavarca yaratıklara dönüşmeye başladığı kaotik bir ortamda çıkış yolunu bulana dek hayatta kalmaya çalışıyoruz. Dead Space’in ruhani devamı olarak karşımıza çıkan korku oyunu, yaklaşık 12 ila 14 saatlik bir hikayeye sahip. Anonymous Çeviri’nin The Callisto Protocol Türkçe yama için paylaştığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.