Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Callisto Protocol Çıkış Tarihi Açıklandı

Hayatta kalma korku oyunu The Callisto Protocol için yeni bir fragman, oyunun korkunç düşmanları ve hikayesini sergiledi. Ayrıca oyunun çıkış tarihi belli oldu.

The Callisto Protocol çıkış tarihi nihayet belli oldu. Oyunun geliştiricisi, Dead Space’ten ilham alan bilimkurgu hayatta kalma korku oyununun, tür hayranlarının olmasını isteyeceği tüm şekillerde karamsar ve korkunç bir oyun olacağı konusunda iddialı.

Son State of Play sunumunda yayıncı Krafton ve geliştirici Striking Distance Studios, duyurulmasından bu yana ilk kez The Callisto Protocol’ü eksiksiz olarak sergiledi. Oyunun çeşitli ortamları, karakterleri ve en önemlisi korkunç canavarları ve kabus yaratıklarını sergileyen oynanış fragmanı gösterildi. Ayrıca The Callisto Protocol çıkış tarihi de artık belli oldu.

The Callisto Protocol Çıkış Tarihi

The Callisto Protocol Çıkış Tarihi
Oyun, nesiller arası olarak çıkış yapacak.

Acımasız, kanlı dövüş açıkça buradaki deneyimin temel bir bileşeni olacak ve bu fragmana dayanarak, gerçekten çok kanlı bir oyunla karşı karşıya olduğumuzu söyleyebilirim. Oyunun en yeni gösterisine eşlik eden bir PlayStation Blog gönderisine göre oyun, büyük ölçüde “benzersiz bir yerçekimi silahı” olan GRP etrafında dönen savaş ile yakın dövüş ve silah oyunlarını sorunsuz bir şekilde harmanlayacak.

The Callisto Protocol çıkış tarihi 2 Aralık 2022 olarak açıklandı. Oyun PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. Bu arada, son raporlara göre ve başlangıçta duyurulanın aksine, The Callisto Protocol’ün nesiller arası bir oyun olacağı doğrulandı. Krafton’un ısrar ettiği gibi oyunun bu yıl çıkış yapacak olması ise hayranları sevindirdi.

Bu arada başlangıçta PUBG evreninde geçeceği söylenen oyunun artık o evrenin bir parçası olmadığı da açıklandı.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.