Tetris Effect Epic Store’da PC Oyuncularına Sunuldu!

Tetris Effect bilgisayar platformu oyuncularına sunuldu.

17 Temmuz’da haberlerimizde yer bulan Tetris Effect bilgisayar platformu oyuncuları için aylar sonra Epic Store üzerinde lansmana çıktı. Tetris efsanesini HD grafikler ile karşımıza çıkaracan yeni oyun Tetris Effect indirimli olarak 55.20 TL’ye satılmaya devam ediyor.

Tetris Effect Epic Store’da PC Oyuncularına Sunuldu 2

Tetris serisini günümüzde duymayan kalmadı artık. Serinin en yeni oyunu olan Tetris Effect geçtiğimiz yıl PlayStation 4 oyuncularına sunulmuştu. 1 yıl aradan sonra bilgisayar platformuna da gelen başarılı oyun 17 Temmuz’da ön siparişlere de açılmıştı. Oyunculara 3D formatında HD grafik açıları sunan yapım konsol platformundaki içerikler ile PC platformuna çıkış yaptı.

Japon stüdyosu Monstar ve Resonair tarafından geliştirilen yapım, Enhance Games imzası ile Epic Store üzerinde bilgisayar oyuncularına sunuldu. 9 Kasım 2018’de PlayStation 4 platformu için dünya çapında lansmana çıkan oyun bünyesinde PlayStation VR desteğine de sahip.

Bilgisayarlarda 4K çözünürlük desteği de sunan başarılı oyun görselleri ve efektleri ile oyuncuları büyüleyecek gibi görünüyor. Doku kalitesi ve iyileştirmeler de alan oyun PS4 sürümünden farksız olacak. Dileyen oyuncular hemen oyunu satın alabilir ve eğlenceli anlar yaşamaya başlayabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol