Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Terraria Journey’s End Güncellemesi Switch İçin Yayınlandı

Re-Logic, Switch sürümünde gecikme sorunu yaşayan herkes için bir düzeltme de paylaştı.

Terraria Journey’s End güncellemesi Nintendo Switch için yayınlandı; Güncelleme ile bu platformdaki hayranlar nihayet oyunun bugüne kadarki en büyük güncellemelerinden birini oynayabilecek. Re-Logic, kapsamlı güncellemenin ilk olarak 2021’in mayıs ayında PC için yayınlanmasının ardından Terraria: Journey’s End güncellemesinin Nintendo Switch oyuncuları için hazır olduğu müjdesini verdi.

Terraria Journey’s End, oyuna 1000’den fazla yeni öge, daha fazla düşman ve dost NPC’ler ekledi. Ayrıca, bir meydan okuma arayan oyuncular için iki yeni zorluk modu ile daha fazla biyom ve hava durumu türü de oyuna dahil edildi. Nintendo Switch için Journey’s End’in lansmanını işaretlemek için Re-Logic, güncellemenin ne eklediğini açıklamak için bir forum gönderisini güncelledi.

Terraria Journey’s End ile Oyun Tamamlandı

Terraria Journey's End

Journey’s End, Terraria’yı bir sonraki seviyeye, temel oyunun nihayet “tamamlanmış” olarak adlandırılabileceği bir yere getirdi. Oyunu oynamanın yeni yollarından, bulunup üretilecek 1000’den fazla yeni ögeye, meydan okunacak yeni patronlara ve hatta oyunun tüm içeriğinin denge, grafik kalitesi ve mekanik için tam kapsamlı olarak elden geçirilmesine kadar yapılan binlerce değişiklik ile oyun adeta baştan yaratıldı.

Güncellenen gönderi ayrıca Terraria Journey’s End tarafından “PC’de veya diğer konsollarda şu anda desteklenmeyen birkaç şey olduğunu” belirtti. Bununla birlikte, çapraz oynama, bölünmüş ekranla çevrimiçi oynama ve doku paketleri/modlama dahil olmak üzere çeşitli özellikler geliştirme ekibi tarafından daha sonraki bir tarihte oyuna eklenecek.

Journey’s End’de zaten bulunan yeni içeriğin yanı sıra, Nintendo Switch sürümü birkaç benzersiz değişiklik getiriyor. Bu, kontrollere ve bazı UI değişikliklerine dokunmak için daha fazla ayar ve özelleştirme içerir.

Re-Logic ayrıca, Journey’s End’in piyasaya sürülmesinden bu yana Nintendo Switch sürümünün bazı performans sorunları yaşayabileceğini ve gecikme yaşayan herkesin uzun vadeli bir düzeltme uygulanana kadar oyunu kapatıp yeniden açmasını önerdiğini belirtti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.