Terminator Resistance’ın Yapımcısından Gizemli Duyuru

Reef Entertainment yeni bir projenin tanıtımını yapmaya başladı. Terminator Resistance 2'nin veya ilk oyuna bir genişleme paketinin önümüzdeki hafta duyurulacağına dair birçok gösterge mevcut.

Çıkış yaptığı yılın sürpriz oyunlarından biri olan Terminator Resistance‘ın devam oyununun yapımda olabileceğine dair pek çok bilgi ortaya çıktı.

Oyunun yayıncısı Reef Entertainment, Twitter hesabında, oyunun hayranları tarafından iyi bilinen bir karakter olan John Connor’dan bir mesaj içeren gizemli bir gönderi yayınladı. Gönderide direniş üyelerini Northridge karakolunun kayıp sakinlerinin raporlarını araştırmak için bir rapor vardı.

terminator resistance

Terminator Resistance 2 mi Çıkacak?

Önümüzdeki hafta daha fazla bilgi alacağız. Öyle görünüyor ki, birkaç gün içinde Reef Entertainment ya Terminator Resistance için bir ek paket ya da yeni bir oyun duyuracak.

Bu seçeneklerden hangisinin daha olası olduğunu söylemek kolay değil. Terminator Resistance zaten iki yaşın üzerinde, bu nedenle yeni bir genişleme oldukça şaşırtıcı olurdu. Öte yandan, ekip şu anda RoboCop: Rogue City üzerinde çalışmakla meşgul ve ekibin aynı anda Terminator için bir devam oyunu yapma kapasitesine sahip olup olmadığını bilmiyoruz.

Ek olarak, bu yıl PlayStation 5’te Terminator Resistance yenilenmiş bir sürümünün piyasaya sürüldüğü görüldü, bu nedenle geliştirici ekip bir genişleme yayınlamak için oyuna olan ilginin artmasından yararlanmak isteyor olabilir. Tabii ki, mobil oyun gibi tamamen beklenmedik bir duyuru olması da mümkün.

Nihai olarak neyin duyurulacağına bakılmaksızın yeni oyunun, Resistance‘ın devamını konu alma olasılığı güzel olurdu. Lansmandan önce kimse bu yapımdan iyi bir şey beklemiyordu, özellikle de felaket Rambo: The Video Game‘in yaratıcıları bundan sorumlu olduğu için ancak elde ettiğimiz oyun, markanın atmosferini mükemmel bir şekilde yeniden yaratan şaşırtıcı derecede sağlam bir FPS oyunu oldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol