Terminator Mortal Kombat 11’de Oynanabilir Oldu!

Mortal Kombat 11'in yeni karakteri Terminator yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Günümüzün en çok beklenen dövüş oyunlarından birisi olan Mortal Kombat 11 yayınlandığı günden bu yana yeni içerikler ile oyuncularına sürükleyici bir deneyim sunmaya çalışırken, geçtiğimiz ay duyurulan yeni karakter Terminator dün çıkış yaptı.

blank

Konsol ve bilgisayar platformunda milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam eden Mortal Kombat 11 geçtiğimiz aylarda duyurduğu Kombat paketini 8 Ekim yani dün itibari ile oyunculara sundu. Yen paket içerisinde ünlü karakter Terminator’ü de getirirken şu sıralar oyuncular yeni karakter ile birbirinden farklı dövüşlere katılmaya başladılar bile.

Geçtiğimiz hafta birbirinden farklı fragman ve oynanış videoları ile gündeme gelen Terminator rakipleri karşısında hızlı ve atik yapısına ek olarak güçlü darbeler ile bizleri büyülemişti. Çevik yapısı ile adeta aldığı darbelere emen ve daha güçlü saldırılar gerçekleştiren Terminator benzersiz silah modelleri ile de rakiplerini ıskalamadan etkisiz hale getiriyor.

Filmlerden yakından tanıdığımız bir karakter olarak dün lansmana çıkan Terminator şuan oyun içerisindeki en güçlü karakterlerden bir tanesi. Dileyen oyuncular Kombat paketi sayesinde yeni karaktere ve diğer yeni içeriklere ulaşabilir, oyunun tadını çıkarabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol