Temtem

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

1

Kullanıcı

Temtem’in Yol Haritası Yayınlandı

Temtem 2020 yılı içerisinde yeni içerikler almaya devam edecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

21 Ocak 2020’de  bilgisayar platformu için yayınlanan Temtem yarım milyondan fazla kopya satmayı başarırken yapım bugün de yol haritası ile gündeme geldi. 2020 yılında oyunun içeriği epey zenginleşecek.

2020’nin bahar aylarında oyunculara yeni mod, yeni konuşma sistemi ve daha pek çok yenilik getirmeyi hedefleyen Crema bol bol yeniliği karşımıza çıkarmaya devam edecek. Şuana kadar yarım milyondan fazla kopya satışını da gerçekleştiren oyun birbirinden farklı Pokemon türleri ile oyuncuları gerçek zamanlı olarak karşı karşıya getirirken bugün de oyunun 2020’ye dair yol haritası ortaya çıktı.

PC Gamer’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre bahar aylarında oyuna yeni oyun içi konuşma sistemi, yeni mod ve daha pek çok yenilik sunulacakmış. 2020’nin yaz aylarında ise oyun içerisine Kisiwa adı verilen yeni bir ada, 25’ten fazla yeni Temtem yani yeni Pokemon gibi yenilikler oyunculara sunulmaya devam edilecekmiş.

Bunlarla da yetinmeyecek olan geliştirici ekip, 2020 yılı içerisinde oyunculara pek çok güncellemeyi ve etkinliği sunmaya devam edecek.

Yapım erken erişim oyunu olarak oynanmaya devam ediliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol