Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tekken 8 Demo Tarihleri Belli Oldu

Tekken 8 için demo tarihleri şu anda açıklanmış bulunuyor. Ücretsiz demo sürümü hem konsol hem de PC için geliyor.

Bandai Namco tarafından oyunculara sunulacak olan Tekken serisinin yeni oyunu Tekken 8 için demo tarihleri açıklandı. Dövüş aksiyon oyunu Tekken 8’in demo sürümünün 14 Aralık tarihinde PlayStation 5 için 21 Aralık tarihinde ise Xbox Series ve PC platformu için yayınlanması planlanıyor. Demo sürümü tamamen ücretsiz bir şekilde karşımıza çıkıyor ve oyunu nasıl bir yapıya sahip olduğunu bu kapsamda öğrenebiliyorsunuz.

Demo sürümü içerisinde oyunun farklı farklı modları yer alıyor. Demoda hikaye ve Arcade Quest’in yanı sıra aynı zamanda “Super Ghost Battle” ve “Versus” gibi içerikler bulunuyor. Bunlarla beraber oyunda yer alacak olan modları deneyimleyebiliyor ve Tekken serisini hiç oynamamış oyuncular bu oyundaki yapıyı kolayca öğrenebiliyor.

Tekken 8 Üst Düzey Bir Dövüş Sunuyor

Demo içerisinde ayrıca oynanabilir çeşitli karakterler bulunuyor. Bu karakterler arasında Jin, Kazuya, Nina ve Paul yer alıyor. Bu karakterlerle beraber dilediğiniz gibi çeşitli hareketler sergileyebiliyor ve düşmanların üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz.

Diğer taraftan bu karakterlerin nasıl bir yapıya sahip olduğunu öğrenebiliyor ve animasyonlarına da hakim olabiliyorsunuz. Burada her bir karakterin farklı dövüş yetenekleri bulunuyor ve bu yetenekleri sergilemek için de çeşitli tuş kombinasyonlarını yapmanız gerekiyor.

Beklenen oyunlar arasında yer alan dövüş aksiyon oyunu Tekken 8, 26 Ocak 2024 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Öte yandan oyun içerisinde seride daha önce yer almayan Heat adlı bir mekanik bulunuyor. Bu mekanikle beraber bir yandan karşılaşmalar daha agresif olabiliyor ve diğer yandan ise arenayı paramparça edebiliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.