Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tek Oyunculu Dead by Daylight Oyunu, The Game Awards’ta Tanıtılacak

Supermassive Games'in tek oyunculu Dead by Daylight oyunu, 7 Aralık akşamı gerçekleşecek olan The Game Awards 2023'te tanıtılacak.

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en keyifli co-op korku oyunlarından biri olan Dead by Daylight, ilk olarak 2016 yılında piyasaya sürülmüştü. Sürekli olarak yeni içerik ve güncellemelerle taze tutulan yapım, evrenini daha da genişletmeye hazırlanıyor.

Supermassive Games tarafından yapılan açıklamaya göre tek hikaye tabanlı tek oyunculu Dead by Daylight oyunu The Game Awards 2023 sırasında ilk kez tanıtılacak. Stüdyo, yaklaşık altı ay önce bir proje üzerinde çalıştığını doğrulamıştı. Şimdi ise heyecanla beklenen oyunun Geoff Keighley’nin ev sahipliğindeki dev gecede duyurulacağını öğreniyoruz.

Supermassive’den Solo Dead by Daylight Oyunu

Supermassive, karakterlerin kaderlerinin kararlarınıza dayandığı interaktif korku oyunları ile bilinen bir stüdyo. The Dark Pictures Anthology, The Quarry ve Until Dawn, bu yapımlardan sadece birkaçı. BAFTA ödüllü İngiliz stüdyonun bu mekaniği tek oyunculu Dead by Daylight oyununa nasıl etki edeceğini görmek heyecan verici olacak.

Tek Oyunculu Dead by Daylight

2016’da sadece dört Killer (Katil) karakteriyle piyasaya sürülen Behavior’un oyunu şimdi 30’dan fazla Katil’e sahip ve bunların her biri kendi hikayelerine sahip. Supermassive’in bu karakterleri ve anlatıları nasıl kullanacağı büyük bir merak konusu. Yayımlanan duyuru videosunda konuşan stüdyo yönetmeni Steve Goss, “Tanıtacağımız oyun, korku hayranlarına Dead by Daylight’ı deneyimlemelerinin yepyeni bir yolunu sunacak” ifadelerini kullandı.

Oyun dünyasının Oscar’ları olarak nitelendirilen The Game Awards 2023, her zaman olduğu gibi heyecan verici tanıtımlara, duyurulara ve fragmanlara sahne olacak. Alan Wake 2’nin müziklerini yapan heavy metal grubu Old Gods of Asgard, gecede canlı bir performans sergileyecek. Etkinlik, 7 Aralık’ta gerçekleşecek, ancak canlı yayın saat farkı nedeniyle Türkiye’de 8 Aralık günü 03:30‘da başlayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.