Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Teamfight Tactics’ten Sürprizlerle Dolu 5. Yıl Dönümü Etkinliği

Riot Games'in otomatik savaş oyunu Teamfight Tactics'in 5. yıl dönümü etkinliği; ödüller, yeni bir oyun modu ve kozmetik içeriklerle 12 Haziran'da hem PC'ye hem de mobile geliyor.

İlk olarak 2019 yılında piyasaya sürülen otomatik savaş oyunu Teamfight Tactics, kısa sürede türünün en popüler örneklerinden biri oldu. League of Legends evreninde geçen yapımda oyuncular, ayakta kalan son oyuncu olmak için bir takım kurarak diğer yedi rakiple çevrimiçi olarak savaşıyorlar. Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan Teamfight Tactics, beşinci yıl dönümünü kutluyor.

Şirket, bu özel dönüm noktasını kutlamak amacıyla yepyeni bir oyun içi etkinlik duyurdu. Teamfight Tactics: 5. Yıl Kutlaması, dünyadaki tüm oyuncuları doğum günü temalı kozmetik içerikler ve oyuncu ödülleriyle dolu kutlamalara davet ediyor. Ayrıca etkinlik oyunun 26 Haziran 2019’daki çıkışından itibaren yayınlanan 10 setten özelliklerin bir araya geldiği, yepyeni bir oyun modunu da beraberinde getiriyor.

Teamfight Tactics’ten 5. Yıla Özel Harika Sürprizler

Oyuncular, kutlama boyunca oyuna giriş yaparak ve bedelsiz etkinlik kartında ilerleyerek ödül kazanabilecekler. Ödüller arasında hazine sembolleri, özel bir Penguş çeşidi ve ifadeler yer alıyor. TFT’ye toplam 10 gün giriş yaparak bol miktarda hazine sembolü ve “Kutluyorum” ifadesini kazanmak mümkün. Ayrıca oyuncular “Saf Yetenek” ifadesini de bedelsiz etkinlik kartından alabilir. Bu ifade lobi ekranından seçildiğinde strateji ustalarının etkinlik boyunca arkalarında özel bir iz bırakmasını sağlıyor.

Teamfight Tactics 5. yıl

Yeni oyun modu Penguş’un Partisi‘nde oyuncular TFT’nin 5 yıllık tarihindeki setlerden özelliklerle takımlarını kurabilecek! Ayrıca bu modda çember de güncelleniyor ve 5. Yıl Kutlaması’na yaraşır şekilde süsleniyor. Modda her set, o sete özel iki özellik tarafından temsil ediliyor. Teamfight Tactics 5. Yıl Kutlaması, hem PC’de hem de mobilde 12 Haziran‘da başlayacak ve 15 Temmuz‘a kadar sürecek. Ayrıntılı bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Konuya dair açıklamalarda bulunan Teamfight Tactics’in Oyun Direktörü Peter Whalen, “TFT beş yıl içinde bir oyun modu olmaktan çıkıp dünyanın en popüler strateji oyunlarından biri haline geldi. Bu etkinlik, bunu mümkün kılan ekibi ve oyuncuları takdir etmek için bir fırsat. Her güncellemenin oyuncuların beklentilerini aşan, onlara layık yeni deneyimler sunabilmesi için oyunu geliştirmeye ve yenilemeye devam edeceğiz” dedi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.