Tank Mechanic Simulator Başlangıç Rehberi

Tank Mechanic Simulator isimli oyunda işinize yarayacak bir çok bilgi öğreneceksiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Tank Mechanic Simulator isimli oyunumuz bir Tank Simülasyon oyunu olarak geçiyor. 2. Dünya savaşında kullanılmış tankları bulabileceğiniz ve bunları tamir ederek müzede sergileyebileceğiniz bir oyundur. Şimdilik oyunda 16 adet tank bulunuyor. Bu tankların bakımlarından sizler sorumlu oluyorsunuz. Örneğin mekanik bakım, temizlik, pas temizleme gibi bir sürü detaylı işlem mevcut. Bu oyun sayesinde hem tank bilginizi artırıyorsunuz hem de ne nasıl oluyor öğreniyorsunuz. Bu tür oyunlara meraklı biriyseniz zevk alacağınızdan eminiz.

Tank Mechanic Simulator başlangıç rehberi ile oyunda zor gelen bazı özellikleri öğrenecek, işinize yarayacak bir çok temel bilgiyi rahatlıkla göreceksiniz. Bu sayede oyunda neyi nasıl yaptığınız bilerek oynayacak ve maksimum keyif alacaksınız. Hazırsanız konumuza geçelim.

Tank Mechanic Simulator baslangic rehberi 2

Tank Mechanic Simulator Başlangıç Rehberi

Oyuna yeni başladığınız zaman yüksek zorluk dereceli görevlere odaklanmamalısınız. Çünkü bu oyunda öğrenmek gereken bir sürü şey var. Tamir edeceğiniz ve satın alacağınız bir sürü şey olacak. Bu yüzden hiç acele etmeye gerek yok. Sınırlı bir para ile başlayacağınız için sizlere tavsiyemiz kolay görevlere öncelik vermeniz olacaktır.

Bir önemli şeyde şu. İlk başlarda atölyede bir tablet almalısınız. Normalde bir bilgisayarınız bulunuyor. Bu bilgisayar atölyenin köşesinde yer alıyor. Peki biz bununla ne yapıyoruz? Her türlü işlemimizi yapıyoruz desek yalan olmaz aslında. Görevleri belirliyoruz, siparişleri alıyoruz, neler tamir edilecek hepsini görüyoruz. Yani kısacası her şeyi yapıyoruz. Eğer tablet alırsanız her yerde bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Bunu da unutmayın.

İyileştirmeler

Şunu da unutmayın. Her iyileştirme ve işlem size farklı miktarda para ve itibar sağlayacaktır. Sizlerde her zaman fazla para veren ve fazla itibar sağlayan işlemlere odaklanmalısınız. Bu şekilde hem hızlı bir şekilde para kazanabilir hem de hızlı bir şekilde itibarınızı artırabilirsiniz. Bu kadar basit. Kazandığınız puanları da ödemeleri yükseltmek ve itibar için harcamalısınız. Ayrıca mağazada bulunan parçaların fiyatlarını düşüren yükseltmeleri de yapabilirsiniz.

Ayrıca atölyenin arkasında bir depo tarzı gibi yer bulunmaktadır. Oraya kullanmadığınız tankları koyabilirsiniz. Yani bir nevi depolama yapabilirsiniz. Ayrıca burada bir çok hurda ve metal ekipmanda bulabilirsiniz. Bunları sık sık toplayın ki tamir işlemi için gerekli malzeme miktarını sağlayın.

Yardım Menüsü

Oyunda size yardımcı olmak için oluşturulmuş bir yardım menüsü bulunuyor. Bazı unuttuğunuz şeyleri o menüyü açarak tekrar hatırlayabilirsiniz. Hem yazılı hem de görsel olarak bu yardımlara ulaşabilirsiniz. Peki bu menüyü açmak için hangi tuşu kullanabiliriz. “F1” tuşunu bunu açmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca mekaniklerin tüm listesini de yine burada görebilirsiniz.

Tank Mechanic Simulator ile ilgili rehberin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Oyun zor bir oyun değil. Sadece bazı şeyleri bilmek gerekiyor o kadar. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yaparak sorabilirsiniz. Görüşmek üzere.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol