Tales of Arise 10 Eylül İtibarıyla Xbox’da

Tales of Arise artık Xbox One ve Xbox Series X|S platformlarında satışta.

Hikaye tabanlı ve yüksek kalite grafiklere sahip Tales of Arise PC oyuncularının beğenisini topladıktan sonra sonunda Xbox serileri içinde satın alınabilir hale getirildi. Oyun yapımcısı BANDAI NAMCO Studios 10 eylülde çıkacağını açıkladığı oyun bugün itibari ile Xbox Store’de alınabilir halde. Açık dünyası, hikaye, oynanışı ve grafikleri oyun yorumcuları tarafından olumlu yorumlar toplayan oyun yeni eklenti paketlerini satışa sunmaya devam ediyor.

Tales of Arise Xbox Fiyatları;

Xbox Store‘de şuanda aktif olarak fiyatlar açıklandı. Oyunun paket fiyatlarını aşağıdaki listede görebilirsiniz;

  • ToA Ultimate Edition 459 TL
  • ToA Deluxe Edition 399 TL
  • ToA Cross-Gen Bundle 299 TL

Tales of Arise konusu

tales of arise

Rena Dahna’yı yönetti, gezegenin kaynaklarını yağmaladı ve insanları onur ve özgürlüklerinden mahrum etti. Hikaye, farklı dünyalarda doğmuş, her biri kaderini değiştirmek ve yeni bir gelecek yaratmak isteyen iki insanlar başlar. Çok çeşitli karaktere, sezgisel ve ödüllendirici savaş sistemine ve uğruna savaşmaya değer yemyeşil bir dünyada geçen büyüleyici bir hikayeye sahip olan Tales of Arise, birinci sınıf kaliteli ve eğlenceli bir JRPG deneyimi sunuyor.

Günün belirli saatlerinde görünümü değişen, özgürlük arayan halkın telaşını, nehirlerde yüzmenin yemek yapmanın kamp ateşi etrafında dinlenmenin keyfini sürebileceğiniz bir oyun deneyimi. Unreal Engine 4 tarafından tasarlanmış ve güçlendirilmiş HD grafik kalitesi sunan oyun tema olarak anime ve sulu boya tasarım tekniği ile hazırlanmış bir dünyayı zevkinize sunuyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol