Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Taktiksel RPG Menace Duyuruldu

Battle Brothers'ın geliştiricileri yeni bir oyun duyurdu. Ekibin yeni oyunu, karanlık bir bilim kurgu dünyasında geçen taktiksel bir RPG olan Menace olacak.

Shiro Games stüdyosunun son çalışması olan Wartales, özellikle Overhype Studios’un Battle Brothers oyunundan hoşlananlar olmak üzere, taktik RPG hayranlarını memnun etti. Oldukça beklenmedik bir şekilde, Battle Brothers’ın geliştirici ekibi bugün yeni bir oyun duyurdu.

Menace, karanlık bir bilim kurgu dünyasında geçen, 1980’ler ve 1990’ların aksiyon filmlerinden ilham alan taktiksel bir RPG olacak. Oyuncular, gezegenler arasında hareket ederek düzeni sağlamak ve gizemli bir düşmanla yüzleşmek için uzayın en uzak sınırına ulaşmak zorunda kalacak olan bir deniz taarruz gücüne liderlik edecek.

Menace 2024’te Çıkış Yapacak

Menace 2024'te Çıkış Yapacak

Aşağıdan izleyebileceğiniz fragmana eşlik eden basın açıklamasında, “Oyunumuz, Battle Brothers’ta sevilen her şeyi alıyor ve on kat geliştirerek yeni, tamamen üç boyutlu bir motor ve sıra tabanlı taktiksel oynanışa yeni bir yaklaşım sunarak türü her zamankinden daha ileriye taşıyacak” ifadeleri kullanılıyor ki buradan oyunun bir hayli iddialı tanıtıldığını görüyoruz.

Menace’in 2024‘te PC’de (Steam ve Epic Games Store) piyasaya sürülmesi planlanıyor. Kontrol edilecek birimler arasında piyade, tanklar ve makineler olacak. Aşağıdaki fragman size Overhype Studios’un yaklaşan oyunu hakkında daha fazla bilgi verecektir. Oyunun yayıncısı Hooded Horse’un bu hafta bir oyun daha duyurmayı planladığını da belirtelim.

Belki de Gamescom‘da hem yeni oyun hem de Menace hakkında daha fazla bilgi alırız. Ayrıca Gamescom’da yapılacak diğer duyuruları da gözden kaçırmamak için bizleri takip etmeyi unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.