Take Two Roll7 Stüdyosunu Satın Aldı

Take Two bünyesine yeni bir oyun stüdyosu daha ekledi. Eklenen son oyun stüdyosu OlliOlli World oyununun geliştiricisi olan Roll7.

2K ve Rockstar Games’in sahibi olan Take Two Interactive, bünyesine yeni bir oyun stüdyosu daha ekledi. Yapılan açıklama ile birlikte Take Two Roll7 stüdyosunu satın aldığını açıkladı.

Take Two Roll7 stüdyosunu satın almasının ardından stüdyo Take Two’nun Private Division yayıncılık şirketine dahil edildi.

Take Two Roll7

Take Two Roll7 Satın Alımıyla Stüdyolarını Büyütmeye Devam Ediyor

Roll7 stüdyosu OlliOlli kaykay serisinin geliştiriciliğini yapıyordu. Küçük bir ekipten oluşan Roll7 artık Take Two çatısında çalışmalarına devam edecek. Privite Division, Roll7 stüdyosunun yeni oyunu olacak olan Olli Olli World oyununu 2022 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürecek. Take Two Roll7 satın alımı sonrasında anlaşma şartlarını ise açıklamadı.

take two roll7 studyosunu satin aldi 3

Roll7 stüdyosu oyunlara akış durumu yaklaşımıyla biliniyor ve bu sayede oyuncular oyuna dalıp tamamen odaklanabiliyor. İlk OlliOlli oyunu 2014 yılında PlayStation Vita için çıkışını gerçekleştirmişti. Oyun 2015 yılında ise BAFTA’nın En İyi Spor Oyunu ödülünü kazanmıştı.

OlliOlli World oyunu ise oyuncuların her seviyede puanlar toplayabileceği bir oyun olacak. Roll7 serinin ilk oyununda kullandığı piksel sanat tasarımının aksine yeni oyununda elle çizilmiş bir sanat stilini benimsiyor. Oyunun çıkışı ise özellikle kaykay türü oyunlar sever oyuncular tarafından merakla bekleniyor. Son olarak OlliOlli World oyunu 2022 yılının ilk çeyreğinde PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S ve Nintendo Switch platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol