Tactic Force

MMOFPS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.7

Kullanıcı

Tactic Force’un Erken Erişim Kayıtları Başlıyor!

Tactic Force'un kayıtları 13 Temmuz'da başlayacak.

Yerli MMOFPS oyunu olarak piyasaya çıkış yapmaya hazırlanan Tactic Force, Türk oyuncuları heyecanlandırmaya devam ediyor. Beklenen oyun yakında erken erişim kayıtlarını almaya başlayacak.

Yaklaşık 2 yıldır sessiz sedasız bir şekilde günümüzün popüler oyun geliştirme motoru olan Unreal Engine 4 ile geliştirilmeye devam edilen Tactic Force, yerli MMOFPS oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda sosyal platformlar üzerinde sistem gereksinimlerini hayranları ile paylaşan yapım her kesimden oyuncuya hitap edecek gibi görünüyor.

Oyunu ilk defa duyanlar için kısa bir özet geçecek olursak; Türkiye ve Mena bölgesinde Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen Tactic Force, yerli bir MMOFPS oyunudur. Avrupa’da 3’ncü sırada yer alan yapım gençlere süürkleyici bir fps deneyimi sunmayı hedefliyor.

Diğer fps oyunlarından oldukça farklı olacak olan Tactic Force’da oyuncuları kumara teşvik edecek kasa, deste, kutu ve diğer birçok öğe yer almayacak. Oyuncular Tactic Force’u oynadıkları sürece sürpriz içerikler kazanabilecekler. Kervansaray, Peribacaları, İzmir Agora, Mersin Limanı gibi Türkiye’de bulunan haritalara ek olarak Fort Boyard, Petrol Platformu gibi yurt dışında yer alan gerçek haritalar da oyun içerisinde bulunacak.

13 Temmuz 2019 itibari ile erken erişim kayıtlarını almaya başlayacak olan yapım, ilerleyen zamanlarda oynanabilir olacak.

Dileyen oyuncular 13 Temmuz’da saat 12:00 itibari ile buradan oyuna kayıt yaptırabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol