System Shock Remake’in Ücretsiz Demosu Yayınlandı

Doksanlı yılların ikonik sürükleyici simülasyonu System Shock'ın yeniden yapımının ücretsiz demosu Steam'de yayınlandı.

Nightdive, klasik 1994 yapımının yeniden yapımı olan System Shock Remake‘in yeni bir demosunu yayınladı. Oyunun demo versiyonunu Steam‘den indirebilirsiniz. Aynı zamanda Nightdive ekibi proje için bir yayıncı bulduklarını duyurdu. Oyunun yeni yayıncısı, Koch Media’nın bir bölümü olan Prime Matter Group olacak.

Bu işbirliği, Nightdive’ın oyunu PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S ve PlayStation 5 gibi tüm hedef platformlarda aynı anda yayınlamasını sağlayacak. Normalde oyun ilk önce PC için daha sonra konsollar için yayınlanacaktı ancak bu sorun aşılmış oldu.

System Shock 2: Enhanced Edition’da Yolda!

System Shock Remake

Ne yazık ki, System Shock Remake çıkış tarihi hala açıklanmadı. Beta’nın gelecek yılın başlarında piyasaya sürülecek ve yalnızca kitle fonlaması kampanyası sırasında projeyi destekleyen kullanıcılar tarafından kullanılabilecek; Bu nedenle tam sürümün 2022’de piyasaya sürülmesini bekliyoruz.

Aralık ayında System Shock Remake’in Kickstarter sayfasındaki bir gönderide, yaratıcıların System Shock 2: Enhanced Edition üzerindeki çalışmaların iyi bir hızda ilerlediğinden ve oyunun ilk taksitin yeniden yapımıyla aynı anda piyasaya sürüleceğinden emin olduklarını da belirtelim.

System Shock Remake Neler Sunacak?

System Shock Remake

System Shock Remake‘deki hikaye 2072’de geçecek. Aksiyon, TriOptimum şirketine ait Citadel uzay istasyonunda gerçekleşecek. Oyuncu, yeni bir biyolojik silah türündeki değerli verileri çalma ve mekana girme görevi verilen bir bilgisayar korsanı rolünü üstlenecek ancak istasyon Shodan isimli yapay zeka tarafından yönetilmekte.

Görevi tamamlamanın bir ödülü olarak, kahramana en yeni nörolojik implant verilir. Ciddi operasyondan sonra, kahramanın altı ay boyunca komada kalması gerek. Uyandığında, kahramanı, eylemlerinin bir sonucu olarak, Shodan’ın etik kısıtlamalardan mahrum bırakıldığını ve tüm istasyonun kontrolünü ele geçirdiğini, mürettebatı mutantlara veya robotlara dönüştürdüğünü ve güvenlik sistemlerini yeniden programladığını keşfeder.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol