Swap Swap Panda Başlangıç Rehberi

Swap Swap Panda isimli mobil oyunda işinizi kolaylaştıracak bir çok taktik öğreneceksiniz.

Swap Swap Panda isimli oyunumuz, yeni çıkan bir mobil oyun. Adından da anlaşılacağı gibi oyunumuzda bir çok tatlı panda bulunuyor ve bunlar ile maceraya atılıyoruz. Yani kısaca bu oyun mobil macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Hem Android hem de iOS cihazlarda oynanabiliyor. Bir yandan bir kötü ninjanın peşine takılacak bir yandan da oyun içinde ilerleyecek ve bir sürü de eşya toplayacaksınız. Oldukça zevkli bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Aslında Sonic benzeri bir oyun olarak karşımıza çıkıyor desek yalan olmaz.

Swap Swap Panda Başlangıç Rehberi isimli yazımızda ise size, bu macerada işinize yarayacak ve işinizi kolaylaştıracak bir çok bilgi vereceğiz. Bu bilgiler sayesinde oyun içinde ne yaptığınızı bilerek oynayacak ve zorluk çekmeyeceksiniz. Hazırsanız konumuza geçiş yapalım ve başlayalım.

Swap Swap Panda baslangic rehberi 2

Swap Swap Panda Başlangıç Rehberi

Oyunda birden çok pandayı kontrol edeceksiniz. Şunu bilin ki her pandanın kendine özgü bir yeteneği bulunmaktadır. Zaten oyunun isminden de bunu anlamışsınızdır. Bu yetenekler oyunda bulunan belirli engelleri aşmada kullanılacaktır. Yani biriyle yükseklere zıplayabilecekken diğeri ile yüzebileceksiniz. Buna benzer yetenekler mevcut. Baktınız karşınıza su çıktı hemen yüzebilen pandayı seçmeniz gerekiyor. Yani bu şekilde oyunu tamamlamaya çalışacağız. Mantığımız bu. İlerledikçe daha yeni yeteneklerin kilidi de açılacaktır. Her pandanın yeteneğini bilin ve unutmamaya çalışın.

Değiştirin

Değiştirin derken sık sık pandaları değiştirin. Yani demem o ki her durumla sık sık karşılaşacaksınız. Bu yüzden sık sık panda değiştirmeye alışmalısınız. Bir pandayı kontrol ettiğinizde diğeri uykuya dalmaktadır. Her bölüm sonunda ise bir bitiş çizgisi göreceksiniz. 2 pandanın da bu bitiş çizgisinden geçmesi gerekiyor. Yani bu yüzden pandaları bir arada tutup ortak hareket etmeye çalışmalısınız. Bir pandayı diğer pandanın üstünde uyutmak en mantıklı şeydir. Bunu da bilin.

Düşmanlar

Oyunda bir çok düşman ile karşılaşacaksınız. Bu düşmanlar size saldıracak. Düşman saldırılarına dikkat etmeniz gerekiyor. Kırmızı pandalar düşmanların üstünden hızlı bir şekilde atlayabilir. Diğer normal pandalar ise ağır ve yavaş olduğu için düşmanlara karşı savaşabilir. Yani onlara hasar verebilirsiniz. Zaten oyunun en başında bunu çözecek ve bu şekilde ilerleyeceksiniz. Diyeceklerimiz bu kadar. Oyunun bütün amacı ve ilerleyişini anlatmış olduk.

Swap Swap Panda ile ilgili rehberin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yaparak sorabilirsiniz. Görüşürüz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol