Surviving Mars 8 Eylül’e Kadar Steam’de Ücretsiz Oldu

Mars’ta hayatta kalma ve koloni kurma üzerine bir simülasyon olan Surviving Mars, şu anda Steam’de ücretsiz. Piyasada bu kadar fazla firma sınırsız süreli ücretsiz oyun dağıtırken Steam hala eski adetlerinden vazgeçmiyor ve ana akım oyun sektöründe olmayan oyunlarda dahi sınırlı süreli ücretsiz olarak yayınlıyor.

Oyun yorumcusu Fraser “Mars’ta hayatta kalmak zor bir iş gerçekten, ancak gelişen bir koloniyi yönetmek ve düzeni sağlamak o kadar zor bir sistem değildir” diye inceleme yazısı yayınladı.

Sınırlı süreli ücretsiz teklifi 8 Eylül’e kadar sürecek. Birkaç yıl önce aynı oyunu Epic Games tamamen ücretsiz vermişti. Eğer o dönemde alamadıysanız bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Surviving Mars

Surviving Mars Yeni Genişlemesi Öncesi Ücretsiz Yayınlanıyor.

Paradox Interactive’in temel oyunu bu dönemde vermesinin pazarlama alanında bir adım olduğu oldukça açık. Çünkü firma çok kısa bir zaman sonra oyunun Under & Beyond genişlemesi yayınlanacak.

Bu genişlemeyi oynamadan temel oyunu test etmek ve tecrübe etmek isteyen oyuncuların önünü açmak istemektedir. Bu genişletme ile Mars zeminini delmenize, yeraltı üsleri kurmanıza olanak sağlar. Ayrıca yeni genişleme ile üst bölgelerine kurabileceğiniz yen binalar, su ve enerji kaynakları ve görsel eklentiler ile gelecek.

Steam sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol