Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

SuperMassive Finalde !

SuperMassive, LoL Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finallerine adını yazdırmayı başardı.

SuprMassive ve 1907 Fenerbahçe yarı finalde karşı karşıya geldi. Muhteşem geçen maçların ardından, League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Fİnalleri’ne çıkmayı başaran takım 3 -1’lik skor neticesinde SuperMassive oldu!

supermassive 1907 fenerbahçe

4 maçlık yarı final serisi, Şampiyonluk Ligi’nin en çekişmeli ve en keyifli maçlarına sahne oldu. Taktik açıdan her iki takımın da ince eleyip sık dokuduğunu ve finale çıkmak için eforlarının sonuna dek mücadele ettiklerini söylemeliyiz.

Serinin ilk karşılaşması, 1907 Fenerbahçe’nin başarılı oyunu sayesinde lehine sonuçlandı. Ancak geri kalan üç maçta bu performansı koruyamadılar. SuperMassive geri kalan tüm karşılaşmalarda rakibine üstün gelerek, 3 – 1’lik skorla adını finale yazdırmayı başardı.

1907 Fenerbahçe’nin Şampiyonluk Ligi’ne katıldığı ilk sene olmasından ötürü, takım elde ettikleri başarıdan memnundu. Yenilginin burukluğunu e-spor arenasındaki ilk senelerinde yarı finale ulaşmış olmanın tesellisi ile attılar.

22 Nisan’da Volkswagen Arena’da gerçekleşecek olan finallerde, SuperMassive’in karşısına Crew e-Sports takımı çıkacak. Final maçlarının biletleri piyasaya çıkmalarının ardından kısa süre içinde tükendi. SuperMassive ve Crew e-Sports gerçekten büyük ve heyecanlı bir kalabalığın önünde ter dökecekler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.