Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Suicide Squad’ın Kapalı Alfa Testi Başvuruları Başladı

Rocksteady, Suicide Squad: Kill The Justice League'in kapalı testleri için kayıtların yapıldığını duyurdu. Testler çok yakında başlayacak.

Suicide Squad: Kill The Justice League çıkış tarihi hızla yaklaşıyor ancak oyun piyasaya sürülmeden önce oyunu deneyimleme şansınız da bulunuyor. Oyunun kapalı alfa testleri yakında başlayacak ve bu testlere dileyen herkes başvurabilecek. Resmi web sitesi üzerinden başvuru formuna tıklamanız, doğum tarihinizi onaylayarak başvuruyu tamamlamanız yeterli.

Kapalı alfa testine seçilen oyunculara bir e-posta gönderilecek. Test süreci için seçilen şanslı kişilerden birisi olursanız, Rocksteady’nin yeni nesil co-op oyununu PC (Steam), PS5 ve XSX/S konsollarında deneyimleyebileceksiniz. Etkinlik 30 Kasım gece yarısında başlayacak ve 4 Aralık‘ta sona erecek. Oyunun tamamı yerine ufak bir kısmı oynanabilir olacak.

Suicide Squad Ne Zaman Çıkacak?

Suicide Squad'ın Kapalı Alfa Testi Başvuruları Başladı

Geliştiricilerin verdiği bilgiye göre testlere katılmanın şartları arasında bir gizlilik sözleşmesi (NDA) imzalamak da yer alacak. Sözleşmeye göre, oyun ile ilgili hiçbir görsel, video veya bilgi paylaşımı yapmamayı garanti edeceksiniz. Sözleşmenin tam içeriklerini bilmesek de, sızıntı yapmanın büyük yasal sorunlara yol açabileceğinin altını çizelim.

Bahsi geçen testler, geliştiricilerin topluluk için hazırladığı tek ilgi çekici nokta değil. Merakla beklenen oyun ile ilgili reklam kampanyaları hız kazandı ve birçok fragman paylaşıldı. Ayrıca oyunun sistem gereksinimleri de nihayet belli oldu. Suicide Squad: Kill the Justice League, PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için 2 Şubat 2024‘te çıkış yapacak. Son olarak, resmi alfa testi başvuru paylaşımını aşağıdan inceleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.