Subnautica: Below Zero Yeni Bir Güncelleme Aldı!

Subnautica: Below Zero'nun yeni güncellemesi yayınlandı.

İlk sürümü ile beğenileri kazanan ve ikinci sürümü olan Below Zero ile büyük bir başarı elde eden Subnautica yeni bir güncelleme duyurusu yaptı. Subnautica: Below Zero’ya gelen yeni güncelleme ile oyunculara yeni içerikler sunuldu.

Steam ve Epic Store üzerinde 32.00 TL fiyat etiketine sahip olan Subnautica: Below Zero keyifle oynanmaya devam ederken, yeni bir güncelleme duyurusu ile gündeme geldi. Arctic Living adındaki güncelleme ile oyun içerisine yenilikler ve iyileştirmeler geldi. Arktik Yaşam güncellemesi ile oyuncular adaha geniş bir yapı ile karşılaşacaklar. Oyuna gelen kontrol odası ile oyuncular daha fazla içeriği kişiselleştirebilecek, güç kaynaklarına erişebilecek ve hava tahminlerini görüntüleyebilecekler. Jukebox’lar sayesinde oyuncular farklı müzikleri de keşfedebilecek ve diledikleri kadar dinleyebilecekler.

Mineral dedektörü, hidrafor tankı, baz kontrol odası ve daha fazlası güncelleme ile oyunculara sunuldu. Şuan Epic Store ve Steam üzerinde yer alan güncelleme tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Daha zengin bir içerik kalitesine kavuşturulan oyun olumlu geri bildirimlerde almaya devam ediyor. Güncellemenin dosya boyutu duyurulmadı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol