Subnautica 4 Aralık’ta PS4’e Gelecek!

Subnautica, 4 Aralık'ta PlayStation 4 platformunda oynanabilir olacak.

23 Ocak 2018’de Xbox One ve PC platformu için yayınlanan Subnautica geçtiğimiz aylarda PlayStation 4’e geleceğini duyurmuştu. Oyunun çıkış tarihi belli oldu.

Geçtiğimiz aylarda bir fragman ile PlayStation 4 platformuna geleceğini duyuran Subnautica, dün akşam saatlerinde PS4 çıkış tarihinide oyuncularla paylaştı. Bilgisayar platformunda oldukça beğenilen Subnautica 4 Aralık’ta PS4 platformunda oynanabilecek. Oyuncuları okyanusun derinliklerine götüren başarılı yapım Steam’de 40.00 TL gibi bir fiyat etiketi ile satılıyor. Açık dünya keşif oyunu olarak nitelendirilen yapım, bizleri aksiyondan ve gerilimden uzak bir atmosfere götürüyor.

Tek oyunculu olarak oynanabilen yapım birinci şahıs kamera açıları ile oynanıyor. Oyuncular okyanusun ortasında batan bir gemiden dışarı çıkarak hayatta kalma mücadelesi veriyorlar. Oyuncular deniz araçları ile farklı alanlara ilerleyebilecek ve verilen görevleri yerlerine getirmeye çalışacaklar. Oyun içerisinde yer yer deniz canlıları ürkecek ve bize saldıracaklar. Oyuncular araçlarında bulunan silahlar ile bu saldırıları püskürtecek ve deniz canlılarını yakalamaya çalışacaklar.

Günümüze kadar aldığı içerikler ile PS4’e çıkış yapacak olan yapım, daha iyi görsel grafikleri ile oyuncuları tatmin etmeye çalışacaklar.

Oyunun PS4 fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol