Subaeria Bugün Tam Sürüme Geçecek!

Subaeria bugün tam sürüme geçiyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2015 yılında Studios iLLOGIKA tarafından karşımıza çıkan ve bugün tam sürüme geçiş yapacak olan Subaeria Steam’de 21.00 TL olarak satılıyor.

İngilizce ve Fransızca dil seçeneklerine sahip olarak karşımıza çıkan Subaeria, 2015 yılından bugüne kadar Steam’de Erken Erişim Oyunu olarak boy gösteriyordu. Geçtiğimiz aylarda oyunun tam sürüm tarihini duyuran geliştirici ekip, 3 yıllık çalışmayı bugün oyunculara sunacak. Aksiyon ve macera oyunlarına bugün katılacak olan Subaeria’da bizleri hem keyifli hem de aksiyonlu birçok sahne bekliyor. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan yapım, bizlere birbirinden farklı bölümlerde hayatta kalma şansı veriyor.

Oyun içerisinde belirtilen görevleri yerine getirmeye ve karşımıza çıkan engellere takılmadan ilerlememiz gerekiyor. Tempolu ve hareketli bir yapıya sahip olan oyun, eğlenceli anları oyunculara sunuyor. Kaliteli grafikler ve zengin içerikler ile maceraperestlerin beğenisini kazanacak olan yapım, bugün tam sürüme geçiş yapacak. Fiyatı açısından da uygun olan yapım, 2D grafikler eşliğinde oynanıyor. Yayınlandığı dönem inceleme puanları ile adından söz ettiren yapım, bakalım bekleneni oyunculara verebilecek mi bekleyip göreceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol