Street Fighter V – Summer 2019 Character Bundle Çıktı!

Street Fighter V - Summer 2019 Character Bundle PS4 ve PC'de yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

2016 yılında piyasaya sürülen Street Fighter V günümüzde konsol ve bilgisayar platformunda oynanmaya devam ederken yeni bir bundle paketi aldı. Steam üzerinde 69.00 TL olarak satışlara açılan paket, içeriğini de oyuncular ile paylaştı.

blank

2018’in en iyi yayıncısı olan Capcom başarılı Street Fighter serisinin son oyunu için oyunculara yeni  içerikler sunmaya devam ediyor. Steam üzerinde bu sabah yayınlanan Street Fighter V – Summer 2019 Character Bundle paketi ile oyunculara üç farklı karakter ve kostümler sunuluyor. Şuana kadar oyunculardan olumlu geri bildirimler alan paket fiyatı ile orta dereceli bir yapıya sahip.

Bunle paketi PlayStation 4 oyuncuları için PlayStation Store’da 11.99 euro olarak satılırken, Steam’de ise 69.00 TL fiyat etiketi ile sunuldu.

Street Fighter V – Summer 2019 Character Bundle’ın İçeriği

  • Lucia, E. Honda ve Poison olmak üzere üç farklı karakter
  • Lucia, E. Honda ve Poison karakterleri için Battle kostümü
  • Lucia, E. Honda ve Poison için varsayılan 3 – 10 arası farklı renk

Dileyen oyuncular bu karakterleri Fight Money ile ayrı olarak da satın alabilirler. Ayrıca oyuncular paket içerisinde yer alan renklerin kilitleri Survival Mod’u tamamlayarak açabilecekler.

Bundle içerisinde yer alan karakterler oldukça güçlü ve farklı özelliklere sahipler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol