Street Fighter 5 Arcade Edition’da Sakura Ücretsiz Olacak

Yeni Street Fighter 5 Arcade mod güncellemesinin çıkışına kısa bir süre kaldı.

Beklenen dövüş oyunu Street Fighter 5 Arcade Edition birkaç gün içinde yayınlanacak ve bu sırada geliştirici firma Capcom da bir duyuru yaparak, oyundaki Sakura karakterinin hem Street Fighter 5 Arcade Edition, hem de normal Street Fgihter 5’de 16 Ocak ile 23 Ocak arasında ücretsiz olacağını açıkladı.

16 Ocak tarihinde Street Fighter 5 Arcade Edition çıktığında ilk gün yaması da Capcom tarafından yayınlanacak ve asıl oyun Arcade Edition şeklinde güncellenecek. Bir diğer deyişle, Street Fighter 5 sahipleri Arcade Edition’ı da ücretsiz şekilde alabilecek. Daha önceki SF oyununa sahip olmayanların ise Street Fighter 5 Arcade Edition’ı almak için para ödemesi gerekiyor. Yeni güncellemeye geçildiğinde ise kısa süre boyunca Sakura bütün oyun modlarında ücretsiz olarak yer alacak.

Fakat şunu da hatırlatmak gerekiyor ki etkinlik sona erdiğinde Sakura da ortadan kaybolacak. Buna rağmen kazanılan Fight Money yani oyun içi para ile tecrübe puanları oyuncunun hesabına aktarılacak.

Extra Battle Mode, Arcade Mode ve yeniden düzenlenmiş arayüzle gelen Street Fighter 5 Arcade Edition, 16 Ocak tarihinde çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>