Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Garfield Olarak Oynamanıza İzin Veren Stray Modu!

Eğer kedi oyunu Stray'de Garfield ile oynamayı hayal ettiyseniz, hayalleriniz gerçek oldu.

Stray Garfield modu yayınlandı. Fütüristik bir şehirde kaybolan bir sokak kedisini kontrol ettiğimiz platform oyunu Stray, birçok oyuncunun kalbini kolayca kazandı, çünkü kedileri kim sevmez? Peki çocukluğumuzun tembel kedisi Garfield olarak oynadığınız bir oyun desem?

Mod yapımcısı crubino, hepimizin düşündüklerini uygulamaya dökmeyi başardı. Kurulumu ve çalıştırması oldukça kolay olan Stray Garfield modu ile artık kahramanımızı lazanya canavarı tembel kedimizle oynayabilirsiniz. Bu mod henüz özelleştirmeye açık değil, sadece bir dış görünüm olarak mevcut ancak geliştirileceğine eminim.

Stray Garfield Modu Nasıl Kurulur?

Stray Garfield
Işın izleme açıkken moddan bir görüntü.

Öncelikle modu indirmek için bu bağlantıya tıklayarak mod yapımcısının Nexus sayfasına ulaşabilirsiniz. İlgili sayfaya gittikten sonra Nexus üyeliğiniz yoksa ücretsiz şekilde bir üyelik açmalısınız. Daha sonra siteye giriş yaptıktan sonra ilgili sayfadaki “Files” kısmından “Stray Garfield Cartoon Edition” isimli modu indirmeniz gerek. Daha sonra aşağıdaki adımları izleyin:

İndirdiğiniz Hk_project-WindowsNoEditor_Garfield isimli dosyayı “Stray/Hk_project/Content/Paks” klasörünün içerisine atmanız yeterli. Kurulum bu kadar basit, direkt olarak oyunu çalıştırarak Garfield olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Artık maceranıza sevimli ve tembel kedimiz Garfield ile devam edebilirsiniz. Işın izleme açıkken de modu kullanabilirsiniz.

Eğer Stray Garfield modu hoşunuza gitmezse ve kaldırmak isterseniz, “Stray/Hk_project/Content/Paks” klasörünün içerisine attığınız Hk_project-WindowsNoEditor_Garfield isimli dosyayı silmeniz yeterli olacak. Bu şekilde oyunu eski haline getirerek, yine bir önceki kedi kahramanımız ile maceranıza devam edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.