Strateji Oyunu The Red Solstice Ücretsiz Oldu

The Red Solstice'ı çok kısa bir süre için ücretsiz edinebilirsiniz.

Ironward ve Humble Bundle bugün oyuncuları sevindirecek bir geliştirmeye imza attı. Ekip tabanlı, bilim kurgu temalı strateji – rol yapma oyunu The Red Solstice şu anda tüm PC oyuncuları için Humble Bundle’da ücretsiz olarak sunuluyor. Çoğu Humble Bundle kampanyasında olduğu gibi, The Red Solstice teklifi de 48 saat boyunca sürecek ve bu sürede oyunu Steam kütüphanelerine ekleyenler, sonsuza kadar ücretsiz olarak sahip olabilecek.

Taktiksel bir oyun olarak tanımlanan The Red Solstice, 8 kişiye kadar co-op şekilde oynanabiliyor ve uzak bir gelecekte, Mars gezegeninde hayatta kalma mücadelesi vermenizi sağlıyor. Hardcore hayatta kalma mekanikleriyle gelen oyun, bilim kurgu temasına ve bolca oyuncu etkileşimine sahip.

Adrenalin dolu bir yapım olan The Red Solstice’da oyun ağırlıklı olarak taktiksel öğelere odaklanırken, 8 farklı seçilebilir sınıf yer alıyor.Karakter gelişimi tecrübe tabanlı olarak ilerlerken, 1 saatin üzerinde süren yaratık dalgaları ve zorlayıcı boss mücadeleleri yer alıyor.

The Red Solstice 2015 yılında çıkmıştı ve şu anda Steam’de 31 TL’ye satılıyor. Oyunun ücretsiz kopyasını ise buradan iki gün içinde edinebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol