Stranded Sails Ekim Ayında Lansmana Çıkacak!

Stranded Sails konsol ve bilgisayar platformu için Ekim ayında çıkacak.

PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformu için duyurulan Stranded Sails Steam üzerinde 2019’un 4’ncü çeyreğinde lansmana çıkacağını ifade ediyordu. Bugün gelen bilgiler ile oyunun Ekim ayında lansmana çıkacağı belli oldu.

Lemonbomb Entertainment tarafından geliştirilen Stranded Sails  Rokapublish ve Maple Whispering Limited işbirliği ile hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak. Rengarenk bir açık dünyaya sahip olacak olan yapım tek oyunculu bir oynanış ile oyuncuları sürükleyici bir atmosfere götürecek. Macera ve RYO oyunu olarak ifade edilen yapım hikâye modu eşliğinde karşımıza çıkacak.

Bugün Eurogamer’ın yapmış olduğu haber ile oyunun çıkış tarihi konusunda bilgi sahibi olduk. Eurogamer’ın yapmış olduğu habere göre  yapım tüm platformlar için Elim ayında çıkış yapacakmış. Oyuncular kendilerine ait alanda kendi çiftliklerini inşa etmeye çalışacak, sebze ve meyve yetiştirecek, yer yer denizlerde görevler yapacaklar.

Aksiyondan uzak bir atmosfere sahip olacak olan oyunda doğaüstü tehlikelerle de mücadele edeceğiz. Lanetli adalar arasında da yolculuk yapabilecek ve onların sırlarını açığa çıkarabileceğiz. Gece gündüz döngüsü eşliğinde   macera dolu bir dünyaya giriş yapacağız.

Stranded Sails Ekim ayında tüm platformlarda yayınlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol