Stories Untold 30 Mayıs’a Kadar Bedava!

Stories Untold ücretsiz oldu.

2017’nin Şubat ayında bilgisayar platformunda macera oyunu olarak karşımıza çıkan Stories Untold Epic Store’un ücretsiz oyun dağıtımı kapsamında 30 Mayıs’a kadar bedava oldu. Dileyen oyuncular Epic Store üzerinden Stories Untold’a ücretsiz olarak sahip olabilirler.

Bilgisayar platformuna özgü olarak geliştirilen Stories Untold oyuncular tarafından oldukça beğenilmişti. Kendine has yapısı ile oyunculara benzersiz bir macera ve korku deneyimi sunan yapımda birinci şahıs kamera açıları eşliğinde benzersiz sahneler ile karşılaşacağız. Dört farklı deneysel maceradan oluşan yapımda tek oyunculu bir yapı bizleri bekliyor olacak. Sürükleyici hikayesi ile oyunculara farklı bir deneyim sunan Stories Untold Steam üzerinde 18.00 TL gibi bir fiyata sahip.

No Code tarafından geliştirilen yapımda oyuncular karşılarına çıkan sayısız görevi başarmaya çalışacak ve bölümleri tamamlamaya çalışacaklar. 4 farklı hikayenin yer aldığı oyunda birinci hikayeden başlayarak son bölüme kadar ilerlemeye çalışacağız.

Epic Store’un sıradaki ücretsiz oyunu da dün gece belli oldu. 2017 yılında bilgisayar ve konsollar için lansmana çıkan Rime yakında Epic Store’da ücretsiz olacak.

Unutmadan belirtelim şu sıralar Epic Store’da Mega indirimler yer alıyor. Oyunculara cazip fiyat etiketleri ile satılan oyunlara ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol