Stellaris’in Yeni Genişlemesi Yolda!

Stellaris'in yeni genişlemesi duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

2016 yılında lansmana çıkan Stellaris günümüzde konsol ve bilgisayar platformunda oynanmaya devam ediyor. Yapım geçtiğimiz hafta oynaması ücretsiz olurken bu hafta yeni bir genişleme paketi alacağını oyuncuları ile paylaştı.

blank

Steam’de iki farklı paket halinde satışlarına devam eden Stellaris 59.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. Oyuncuları evrenin derinliklerine götüren yapım yeni genişlemesi ile içeriğini zenginleştirmeye devam edecek. Çıkış tarihi bilinmeyen ve Steam’de ‘Coming Soon’ yani ‘Çok Yakında’ olarak ifade edilen genişlemenin adı Ancient Relics Story olarak belirtildi. Yeni bir hikaye paketi olarak karşımıza çıkacak olan yeni genişleme, Relic Worlds’deki uzun zamandır ölü olan medeniyetlerin kalıntılarını ortaya çıkaracak. Ancient Relics Story ile oyuncular yeni şehirleri ve gemileri ortaya çıkaracak, kalıntıları keşfedecekler.

Bir zamanlar hayatta iç içe olan bu Relic World, şimdilerde ıssız bir yer ve kalıntılarla dolu uyuyan bir alan olarak karşımıza çıkacak. Oyuncular bu kalıntıları keşfetmek için arkeolojik siteler oluşturabilir ve güçlü kalıntıları ortaya çıkarabilirler.

Ancient Relics Story genişlemesi ne zaman lansmana çıkacak, nasıl bir fiyat etiketine sahip olacak şuan için bilinmezken yakın bir zamanda belli olması bekleniyor.

Genişlemenin tanıtım fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol