Steep uPlay’de Ücretsiz Oldu!

Ubisoft, 22 Mayıs'a kadar Steep'i ücretsiz olarak sunuyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Ubisoft’un 2016 model oyunlarından birisi olarak hem konsol hem de bilgisayar platformunda karşımıza çıkan Steep, 22 Mayıs’a kadar Ubisoft Store yani uPlay üzerinden ücretsiz olarak dağıtılıyor. Dileyen oyuncular ücretsiz kopyaya şuan sahip olabilirler.

blank

Oyuncuları karlarla kaplı bir dünyaya götüren ve kayak yapma imkanı sunan Steep Steam’de 104.99 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olarak satışlarına devam ederken uPlay üzerinde de oyunculara ücretsiz olarak dağıtılıyor. Tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere farklı oyun modları ile kayak severleri ortak bir çatı altında birleştiren yapım 22 Mayıs’a kadar uPlay üzerinden ücretsiz olarak indirilebilecek.

Hareketin hiç eksik olmadığı bir atmosferde nefes kesici yarışlar yapacak, engellerle dolu dağlardan aşağıya inmeye çalışacağız. Dileyen oyuncular tek başına dileyen oyuncular arkadaşları ile bu zorlu parkurlarda yeteneklerini sergileyecek ve kayak oyunu oynamanın keyfini sürecekler.

PC platformu için tamamen ücretsiz olan Steep, 16 Mayıs – 22 Mayıs tarihleri arasında uPlay üzerinden ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. Oyuncular uPlay sistemine giriş yaparak yada kayıt olarak Steep’e sonsuza dek sahip olabilirler.

Ücretsiz oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol