Steep Haftasonu Boyunca Ücretsiz Oynanabilecek

Ekstrem sporlara meraklı olanlar bu hafta sonu adrenaline doyacak.

Son günlerde Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands ile adından sıkça söz ettiren Ubisoft, kalplerimizi bir defa daha kazanmaya karar vermiş. Ekstrem sporları konu edinen oyunları Steep bu hafta sonu ücretsiz oynanabilecek.

Savaş meydanları, karanlık lordlar ya da sağ kalmaya çalıştığınız uçsuz bucaksız topraklar sizi yorduysa, bütün muharebeleri bir kenara bırakıp tatile çıkmak istiyorsanız bu hafta sonu tam zamanı. Farkındayız, bu kadar yüksek adrenalin bağımlılığının ardından göl kıyısında sakince uzanmak size göre olmayabilir.

Ubisoft sponsorluğunda kayak tatiline çıkmak isteyen oyunculara duyurulur, Steep’in zirvelerine bu hafta sonu ücretsiz ulaşabilirsiniz. Yakın zamanda aldığı Alaska güncellemesi ile haritasını iyice genişleten Steep hafta sonu boyunca ücretsiz oynanabileceği gibi %50 indirimle raflarda da olacak. Oyunu deneyip daha uygun bir fiyata satın almak için şahane bir fırsat.

Steep’in sitesine ulaşmak ve hafta sonu kampanyasına erişim sağlamak için buraya tıklamanız yeterli. Oyunun sistem gereksinimleri de aşağıdaki gibi.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1 ya da Windows 10 (64bit)
İşlemci: Intel Core i5 2400s @ 2.5 Ghz ya da AMD FX-4100 @ 3.6 Ghz
RAM: 6 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 560Ti ya da AMD Radeon R7 260X
DirectX: DirectX 2010
Ses Kartı: DirectX son sürümü ile uyumlu ses kartı

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1 or Windows 10 (64bit)
İşlemci: Intel Core i7 3770K at 3.5 Ghz ya da AMD FX-8350 at 4.0 Ghz
RAM: 8 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 970 ya da AMD Radeon R9 390
DirectX: DirectX 2010
Ses Kartı: DirectX son sürümü ile uyumlu ses kartı

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol