SteelSeries, Ses Teknolojisi Devi GN ile Güçlerini Birleştiriyor

Oyun ve espor ekipmanları denilince akla gelen ilk markalardan SteelSeries, ses teknolojisinde küresel lider GN ile güçlerini birleştiriyor.

Espor çevre birimlerinde küresel marka lideri SteelSeries, dünya çapında yaklaşık 100 ülkede satışı yapılan, yenilikçi ve akıllı ses ve video iletişim çözümlerinde küresel bir lider olan GN‘nin bünyesine katılacak. Anlaşmaya göre Danimarkalı marka kendi kimliği, markası ve yürütme gücüyle çalışan GN’ye yeni bir büyüme motoru olacak.

Satın alma hakkında değerlendirmelerde bulunan SteelSeries CEO’su Ehtisham Rabbani, “Birinci sınıf ürünler ve yazılımlarla espor ve oyun alanında sürekli sınırları zorlama misyonuna sahibiz ve şimdi GN’nin de destekleriyle bu çabaları turbo şarj edebileceğiz” ifadelerini kullandı.

GN, SteelSeries’i Satın Almak İçin Anlaşmaya Vardı

GN SteelSeries satın alma

SteelSeries’in on yıllardır var olan ikonik bir marka olduğunu vurgulayan Rabbani, firmanın aynı lider ekibi ve organizasyonu tarafından yönetilmeye devam edeceğini belirtti. SteelSeries CEO’su, “Sektörümüzde en hızlı büyüyen markalardan biriyiz ve bu yeni bölümle, GN’nin bağımsız bir iş birimi olarak, bu büyümeyi hızlandıracağız ve daha fazla espor profesyonelinin ve oyunseverin zafere ulaşmasına yardımcı olacağız” dedi.

GN Store Nord ve GN Audio CEO’su René Svendsen-Tune, “SteelSeries’in espor ve oyun endüstrisinde başardıklarına büyük hayranlık duyuyoruz ve onları kendi kimliği, markası ve yürütme gücü ile faaliyet gösterecekleri GN ailesine katmaktan mutluluk duyuyoruz. Sektörü tanımlayan yeniliklerle müşterilerimize hizmet etme konusundaki birleşik uzmanlığımız bizi zorlu bir ekip yapacak” şeklinde konuştu.

SteelSeries GN

Dünyanın en iyi ve en yenilikçi işitme, ses ve video cihazlarından bazılarını üreten GN, 150 yıllık köklü bir geçmişe sahip. İlk mobil Bluetooth kulaklığın pazarlanması, ilk kez doğrudan bağlantı için işitme cihazlarında 2,4 GHz teknolojisini kullanmak, dünyanın Apple için üretilmiş ilk doğrudan stereo ses akışına sahip işitme cihazı gibi dönüm noktalarına sahip olan firma, SteelSeries ile birlikte yeni bir döneme geçiş yapacak.

Önce oyuncu zihniyeti ve kültürünü hedef alan marka, önümüzdeki yıllarda da espor ve oyun dünyasını şekillendirmeye devam edecek. SteelSeries ürünleri hakkında bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol