Macera Oyunu SteamWorld Headhunter’ın Fragmanı Paylaşıldı

Oyuncuların merakla beklediği SteamWorld Headhunter'ın Fragmanı YouTube üzerinden paylaşıldı.

Image&Form tarafından geliştirilen seriyi ilk kez 3D platformuna taşıyan yeni bir aksiyon-macera oyunu olan SteamWorld Headhunter ile beğenilen SteamWorld evrenine geri dönüyor. 

SteamWorld Headhunter Hakkında Henüz Pek Bir Bilgi Yok

Thunderful World etkinliği sırasında duyurulan Headhunter, “stilize edilmiş ve renkli, üçüncü şahıs kooperatif aksiyon macerası” olacak. Duyuru, oynanış, çıkış tarihi veya platformları açıklamasa da, yayınlanan fragmanı bize ne bekleyeceğimiz konusunda bir ipucu verdi.

SteamWorld Headhunter

Thunderful Games, oyun özelliğinin “baş döndürücü” olduğunu söylüyor ve fragmandaki Eski Batı tarzı düellonun yanı sıra, Steambot’a doğru uçan ayrılabilir bir kafa görüyoruz, bu da bedenleri değiştirebileceğimizi veya ölümlü dünyada kalabileceğimizi ima ediyor.

Thunderful Games, fragmanda gösterilenlerin ötesinde oyun hakkında pek bir şey söylemiyor ancak oyunun doğrudan SteamWorld Dig 2 olaylarından geldiğini bilinmekte, bu nedenle hayranlar burada neler olup bittiğini anlamakta güçlük çekmezler.

Macera Oyunu SteamWorld Headhunter’ın fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Headhunter, yıllar içinde sürekli olarak tür değiştiren serinin altıncı oyunu olacak. 

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol