SteamWorld Dig 2, Xbox One Platformuna Geldi!

SteamWorld Dig 2 konsol platformu için yayınlandı.

Image & Form Games tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz yıl oyun dünyasına katılan SteamWorld Dig 2 Xbox One platformuna çıkış yaptı.

Bizleri yer altında bir maceraya çıkaran SteamWorld Dig 2, Metroidvania stilinden etkilenerek ortaya çıkmış bir platform madencilik oyunudur. Tek oyunculu olarak oynanabilen yapımda oyuncular yerin altında ne tür korkunç şeyler döndüğünü araştıracaklar. Yeri kazarak ilerleyeceğimiz oyunda hazineler bulacak ve tuzaklarla karşılaşacağız. Göz alıcı bir atmosfere dahil olacağımız oyunda yer altında karşamış yollarda çeşitli tehlikeler ile de karşı karşıya kalacağız.

Oyuncular karakterinin aletlerini geliştirebilecekler. Rengarenk içerikler ile desteklenen yapımda oyuncular hem aksiyon hem de gerilim dolu sahneler ile karşılaşacaklar. Xbox One platformunda daha iyi grafik açıları oyunculara sunuluyor. 21 Kasım itibari ile oyuncuların beğenisine sunulan oyun 179.89 gibi bir ön yükleme dosya boyutuna sahip. Oyun Steam’de bilgisayar oyuncularına yüzde 50 indirimle 31.00 TL yerine 15.50 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. Xbox Store’da Xbox One oyuncularına ise 56.25 TL olarak sunuluyor.

Oyunun çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol