Steampunk Idle Spinner Başlangıç Rehberi

Steampunk Idle Spinner isimli oyunda işinize yarayacak ipuçları öğreneceksiniz.

Dönen çarklar, yerçekimine meydan okuyan taşıma bantları ve hareketli metal makineler Steampunk Idle Spinner‘daki güzel özelliklerdendir. Bu oyun hayal gücüyle dolu ve bize Candy Box ve Adventure Capitalist’i getiren türe benzersiz bir dönüş sunuyor. Oyunda yeniyseniz doğru yerdesiniz diyebilirim.

Steampunk Idle Spinner Başlangıç Rehberi isimli konumuzda, oyunda işinize yarayacak bir çok taktik ve ipucu bulacaksınız. Bu sayede oyunda zorlanmadan ilerleyebilecek ve kolay bir şekilde bitirebileceksiniz. Hazırsanız konumuza geçiş yapalım.

Steampunk Idle Spinner baslangic rehberi 2

Steampunk Idle Spinner Başlangıç Rehberi

Oyunun hemen başında, altın paraları yavaş ve istikrarlı bir şekilde yuvarlayan kompakt, çıplak cıvatalı bir makine ile karşılaşacaksınız. Bilmediğiniz şey, bu paraları çoğaltılabileceğidir. Madeni para taşıma bandından çıktığında, depoya düşmeden önce üzerine hafifçe vurun. Değeri hemen beş katına çıkacak.

Motorları ve dişli çarkları satın aldığınızda, gerçekten hamuru tırmıklamaya başlayabilirsiniz. Ancak, dişlilerinizi nasıl bağladığınıza çok dikkat edin. Genellikle bir dişlinin dış kenarını başka bir dişlinin iç kenarına bağlayarak dönüş hızınızı önemli ölçüde artırabilirsiniz.

Steampunk Idle Spinner’da balonlar iyidir, yani daha fazla para getirir. Tıpkı ilk ipucumuz gibi, dokunmak işe yarar. Madeni para taşıyan bir balona dokunun ve paranın mucizevi bir şekilde beşle çarptığını görün. Dokunmak aynı zamanda balonun hızını artırır, içeriğini daha hızlı getirir.

Makineler, çalışmak için kullandıkları enerjiyi üretmek için birlikte çalışan, işlerini yapan çarklara bağlıdır. Bir örnek verelim, çekiçlere gönderilen gücü artıran elektrik alanı jeneratörüdür. Jeneratörün çarklarını aynı dönüş hızına ayarlayın ve aniden çalışacaktır.

Clockwork City’ye vardığınızda, şaşkın görünen yüzüyle Machanical Sun’ı fark edeceksiniz – buradaki tüm enerjinin kaynağı o. Güneş enerjisini iki yanındaki binalara gönderir, ancak her iletim enerjinin %90’ını oluşturur. Bu, en mantıklı kararın merkeze en yakın en yüksek binayı inşa etmek olduğu anlamına gelir.

Clockwork City’de Gezegenlerin Mekanik Güneş’in siz hiçbir şey yapmadan dönmesine izin verdiğini biliyor olabilirsiniz. Gezegenlerinizi yükseltmek, Güneş’in dönüş hızını artırır, ancak ürettiği enerjiyi de artırır. Sadece bu değil, aynı zamanda çeşitliliğin yaşamın baharatı olduğunu kanıtlar. Gezegensel düzenlemelerle oynarken Güneş’in hızını kontrol etmek için yüzüne uzun basmanız yeterlidir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol