Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’de THQ Nordic İndirimleri Başladı

Bütün THQ Nordic oyunları Steam indirimine girdi.

Valve’in başarılı oyun platformu Steam’de indirimler hız kesmeden devam ediyor ve bu hafta sonu da THQ Nordic firması indirim yapıyor. Hafta sonu indirimleri başlarken, önümüzdeki Pazartesi gününe kadar THQ Nordic’in pek çok oyunu yüksek indirimlerle kullanıcıların beğenisine sunulacak.

steamde thq nordic indirimleri basladi 1

THQ Nordic önemli oyunlar sahip ve Steam kataloğu da oldukça geniş. Bu yüzden seçenekler yüzünüzü güldürecek. Oyunlar arasında ilk dikkati çeken Darksiders serisi oluyor ve Warmastered ile Deathinitive Edition sürümleri yüzde 85 indirimle satılıyor. Darksiders serisinin ilk oyunlarının remastered sürümlerini 10 TL’nin altında fiyatlarla almak mümkün.

Aynı zamanda eskimeyen ve hâlâ popüler olan ARPG oyunu Titan Quest Anniversary Edition da 6.20 TL fiyat etiketiyle, yüzde 80 indirimle satılmakta. Geçtiğimiz ay satışa çıkan Red Faction Guerilla Re-Mars-tered oyunu ise yüzde 50 indirimle 15.50 TL’ye satılıyor.

Aynı zamanda THQ Nordic’on sönemde çıkan bir diğer başarılı oyunu Wreckfest’e de indirimler yapıldı. Sıradışı bir araba oyunu olan Wreckfest şu anda Steam’de yüzde 25 indirimle 134 TL’ye satılıyor.

Steam’de yer alan THQ Nordic oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.