Steam’de Bu Haftada İndirim Var!

Steam'in bu haftaki indirimleri arasında klasikler de bulunuyor. Steam'in bu haftaki yayın konuğu Nicalis oldu.

Her hafta Cuma günü yaptığım Steam haberleri ile sizlere indirimdeki oyunları sunmaktan mutluluk duyuyorum. Bir yandan da Steam’e teşekkür ediyorum tabii ki. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Steam’de indirimler bizleri bekliyor.

Her hafta birbirinden güzel indirimlere imza atan Steam, bu hafta pek iddialı olmasa da oyun severlerin cebini düşünmeyi de ihmal etmiyor. Bu haftaki indirimlere şöyle bir bakacak olursanız ‘klasikler geri mi dönüyor’ diye sorabilirsiniz. Bu haftaki Steam indirimlerinin yer aldığı listemizde eski ve klasik oyunlardan da öne çıkanlar bulunuyor. Bu 14 oyun geçtiğimiz haftalardaki oyunlara nispeten daha az oyuncuya sahip olsa da satış rakamları ile üst sıralarda bulunuyorlar. Bu haftaki kaçırmamanız gereken indirimlerden öne çıkanlara bakacak olursak şöyle:

Torment Tides of Numenera – %66 indirimle 90 TL yerine sadece 39.60 TL

Broken Sword 5 – %60 indirimle 39 TL yerine sadece 15.60 TL

Obduction – %50 indirimle 49 TL yerine sadece 24.50 TL

Shadowrun Returns – %80 indirimle 24 TL yerine sadece 4.80 TL

Age of Wonders III – %75 indirimle 49 TL yerine sadece 12.25 TL

Steam’in bu haftaki konuğu ise Nicalis olduğunu belirtelim. Nicalis’in hemen hemen her oyununda şu sıralar indirimler bulunuyor. Nicalis’in Steam sayfasını inceleyecek olursanız en az %20 indirime girdiğini görebilirsiniz.

Dilerseniz buradan Nicalis’in Steam sayfasına gidebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol