Steam Yaz İndirimleri Bugün Başlıyor!

Steam 2018 yaz indirimleri bugün başlıyor.

Günümüzün en popüler oyun dağıtım platformlarından birisi olan Steam, her yıl yaz aylarında birbirinden güzel oyunları indirimli fiyatlar ile sunuyor.

Geçtiğimiz 2017 yılında da birbirinen güzel oyunlar uygun fiyatlar ile tüm dünyada milyonlarca oyuncuya sunuldu. Steam’in en büyü indirimlerinden birisi olan yaz indirimleri, oyun dünyası için hayati önem taşıyor diyebiliriz. Birbirinden ünlü oyun geliştiricilerinin oyunları hiç olmadığı kadar bu indirimler de satın alınıyor. Ülkemizde de geçerli olan Steam yaz indirimleri, 2018 yılını da boş geçmeden oyuncuların yüzünü güldürüyor.

Bugün başlaması beklenen Steam 2018 yaz indirimleri, yine çeşitli oyunları oldukça uygun fiyatalara oyunculara sunacak. Bilgisayar platformu oyuncularının hemen hemen hergün giriş yaptığı Steam, aldığı güncellemeler ile de daha sade ve daha hızlı bir yapıya sahip oldu. Unutmadan belirtelim, Steam Discord tarzında bir sohbet uygulaması da geliştiriyor. Oyuncular yeni uygulama sayesinde daha net konuşmalar yapabilecekler. Steam yaz indirimleri 26 Haziran’a kadar devam edecek.

Dileyen oyuncular şuan Steam’de yer alan indirimlere buradan göz atabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>