Sevilen Uçuş Simülasyon Oyunu, Hafta Sonu Steam’de Bedava!

Boundless Dynamics tarafından geliştirilen ve yayınlanan VR destekli uçuş simülasyon oyunu Jetborne Racing, hafta sonu boyunca Steam'de bedava olacak.

Steam ücretsiz oyunlar listesine yeni yapımlar eklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu 225 TL’ye satılan yarış oyunu The Crew 2 ve 31 TL değerindeki korku oyunu Dead by Daylight‘ı bedava yapan mağaza, yeni bir ücretsiz oyun promosyonu ile karşımıza çıktı.

Mayıs 2021’de çıkış yapan uçuş simülasyon oyunu Jetborne Racing, üç gün boyunca ücretsiz olacak. Kullanıcılar, çevrimiçi çok oyunculu hava yarışı oyununu hafta sonu boyunca hiçbir ücret ödemeden deneyimleyebilecek. Boundless Dynamics tarafından geliştirilen ve yayınlanan Jetborne Racing, 21 Temmuz’a kadar yüzde 30 indirimle 12,95 TL‘ye satılacak.

Steam Ücretsiz Oyunu Jetborne Racing

steam ücretsiz oyunu Jetborne Racing

Oyunda, dikey iniş ve kalkış özelliğine sahip hava araçlarını son derece zorlu teknik yarış parkurlarında kullanıyorsunuz. Gerçeğe yakın aerodinamik ve fiziksel bir deneyim sağlayan Jetborne Racing, fren noktaları ve tepe noktaları gibi temel yarış konseptlerini muazzam bir şekilde yaşatıyor.

Steam ücretsiz oyun

Çevrimiçi PvP modunda 8 oyuncuya kadar destek veren uçuş simülasyon oyunu, çeşitli güçlendirme ögeleri ile yarış deneyimini özelleştirmenizi sağlıyor.

Bu arada Steam kampanyası sonunda oyunu sonsuza kadar kütüphanenizde tutamayacağınızı hatırlatalım. Sadece hafta sonu boyunca ücretsiz olarak oynama imkanına sahip olacaksınız. Steam ücretsiz oyunu Jetborne Racing sistem gereksinimlerine aşağıdan, mağaza sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Jetborne Racing Sistem Gereksinimleri

Minimum

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10 veya Windows 7 SP1
  • İşlemci: Intel Core i5-4590/AMD FX 8350 ya da üstü
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060/AMD Radeon R9 480 ya da üstü
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 3GB kullanılabilir alan
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol