Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’de 149 TL’ye Satılan Macera Oyunu Tamamen Ücretsiz!

Steam, 149 TL satış fiyatına sahip olan 3D platform macera oyunu SLUDGE LIFE'ı ücretsiz veriyor. Devolver Digital tarafından yayınlanan eğlenceli oyunu 30 Mart'a kadar hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Ayağının tozuyla ilkbahar indiriminden çıkan Steam ücretsiz oyun veriyor! Kısa süre önce 95 TL değerindeki aksiyon rol yapma oyunu Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure’ı bedava dağıtan mağaza, bu kez pahada çok daha değerli bir yapımı bedelsiz olarak sunuyor.

Bağımsız stüdyolar Terri Vellmann ve Doseone tarafından geliştirilen 3D platform macera oyunu SLUDGE LIFE, kısa süreliğine tamamen ücretsiz oldu. Eğlenceli indie’yi kalıcı olarak kütüphanenizde tutmak için 30 Mart TSİ 20:00‘dan önce hesabınıza eklemeniz gerekiyor. Normalde 149 TL‘ye satılan oyun, bağımsız bir yapıma göre yüksek bir fiyata sahip. Neyse ki, Steam sayesinde cebinizden tek kuruş çıkmamış olacak.

Steam Ücretsiz Oyun Veriyor! Değeri 149 TL

steam ücretsiz oyun

Steam ücretsiz oyunu almak için yapmanız gereken tek şey, bu sayfaya gitmek ve Hesaba Ekle butonuna tıklamak. Ardından ister şimdi ister daha sonra bilgisayarınıza yükleyerek dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz. SLUDGE LIFE, vahşi kapitalizmin sonucu olarak kirle kaplanmış distopik bir dünyada geçiyor. Biz ise grafiti sanatçısı olmaya çalışan Ghost nickli serseri bir elemanız. Belli isimleri, yerleri olan grafiticilerin arasında yükselmeye adımızı göstermeye çalışıyoruz.

Haritada dolaşıp 100’e yakın grafiti bölgelerine grafiti yapmamız isteniyor. Bunu yaparken diğer sanatçılarla ve karşılaştığımız karakterlerle etkileşime geçiyoruz. Hem ücretsiz hem eğlenceli hem de düşük sistem gereksinimli oyunlar arıyorsanız, SLUDGE LIFE’ı deneyimlemenizi tavsiye ederim. İlk olarak Haziran 2021’de piyasaya sürülen oyun, Steam’de “çok olumlu” değerlendirmesine sahip. Kampanya, 30 Mart Perşembe 20:00‘a kadar devam edecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.