Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’de Bu Hafta Sonu Dört Oyun Ücretsiz: Değeri 2.950 TL

Steam'den erken bayram hediyesi! Platform, kısa süreliğine oynaması ücretsiz olan tam dört oyuna ev sahipliği yapıyor.

Steam’den kullanıcılara bayram hediyesi gibi bir müjde geldi. Platform, bu hafta sonu ücretsiz olarak erişebileceğiniz tam dört oyuna ev sahipliği yapıyor. Aralarında LEGO 2K Drive, Ark: Survival Ascended, Hearts of Iron IV ve The Elder Scrolls Online’ın olduğu bu yapımlar, 8 Nisan Pazartesi saat 21:00‘a kadar oynaması ücretsiz oldu.

Sınırlı süreliğine geçerli olan ücretsiz deneme etkinliği, oyunların tam sürümlerini hiçbir ücret ödemeden deneyimleme şansı sunuyor. Oyunları kalıcı olarak kütüphanenizde tutamıyor olsanız da, bu hafta sonu yapacak daha iyi bir işiniz yoksa fırsatı kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Eğer bedava oldukları süre boyunca oyunlardan keyif alırsanız, daha uygun fiyatlara hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Steam Ücretsiz Oyunlarla Bayramı Erken Getirdi

steam ücretsiz hafta sonu oyunlar

Normalde 21 dolar olan Ark: Survival Ascended, 11 Nisan’a kadar geçerli yüzde 20 indirimle 16,79 dolara düşerken, 30 dolar değerindeki Hearts of Iron IV yüzde 80 indirimle 6 dolara geriledi. Bu yıl 10. yaşına basan The Elder Scrolls Online sadece 3 dolara satın alınabiliyor. Bu hafta sonu Steam‘de ücretsiz olan oyunlardan LEGO 2K Drive için ise herhangi bir indirim uygulanmıyor. Sandbox yarış oyununun fiyatı 30 dolar.

Bethesda tarafından yayımlanan ESO, keşfedilebilir uçsuz bucaksız bir fantezi evreninde sürükleyici bir MMORPG deneyimi yaşatıyor. Paradox imzalı Hearts of Iron IV, 2. Dünya Savaşı temalı strateji oyunlarını sevenler için adeta bir biçilmiş kaftan. ARK: Survival Ascended, efsane hayatta kalma dinozor oyununa Unreal Engine 5 dokunuşu yaparken, LEGO 2K Drive ise hayalinizdeki araçları inşa ederek diğer oyuncularla yarışabileceğiniz bir sandbox macerası yaşatıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.