Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Türkiye Mağazasında En Çok Satan Oyunlar

Geçtiğimiz hafta Steam Türkiye mağazasındaki satışlardan en fazla gelir sağlayan oyunlar belli oldu. İlk üç sırayı Counter-Strike 2, Hades 2 ve FC 24 oluşturdu.

Valve, her salı olduğu gibi bugün de Türkiye ve dünyada haftalık en çok satan oyunları açıkladı. 7 – 14 Mayıs tarihleri arasındaki verilere göre hem yerel hem de global listenin zirvesinde Counter-Strike 2 bulunuyor. Parlak bir başlangıca imza atan Hades 2, 15 dolarlık fiyatı ile ikinci sırayı aldı.

Supergiant Games imzalı roguelike aksiyon rol yapma oyunu, şimdiye dek yalnızca Steam’de 100 binin üzerinde anlık oyuncuya ulaştı. İlk üçü tamamlayan yapım EA’in popüler futbol oyunu FC 24 oluyor. 70 dolar satış fiyatı bulunan popüler yapım, PS Plus Essential mayıs oyunları arasında yer alıyordu.

Steam Türkiye’de En Çok Satan Oyun CS 2 Oldu

steam çok satanlar mayıs

Tek bir geliştirici tarafından yapılan ve çıktıktan sonraki 24 saat içinde 1 milyonun üzerinde kopya satmayı başaran strateji oyunu Manor Lords, bir basamak düşerek dördüncü oluyor. Dota 2 ve Helldivers 2, sırasıyla beşinci ve altıncı sıraları alırken, tam sekiz basamak birden yükselen Apex Legends yedinci oluyor.

Erken Erişim serüvenini tamamlayan V Rising, yüzde 10’luk çıkış indirimi ile sekizinci ve 1.95 dolara düşen Dying Light dokuzuncu sırada yer alıyor. Paradox yayıncı indirimiyle 7 dolara kadar inen strateji klasiği Europa Universalis IV, kampanyanın etkisiyle 45 sıra birden çıkarak ilk 10’a kendisini atmayı başarıyor.

5 Dolar Altı En İyi Steam Oyunları

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.