Steam PlayStation Studios Oyunlarında Yüzde 50’ye Varan İndirim!

Steam, PlayStation Studios oyunlarında yeni bir kampanya başlattı. Promosyon kapsamındaki yapımlarda yüzde 50'ye varan indirimler mevcut.

Bugün başlayan yeni bir Steam indirim kampanyası, PlayStation Studios oyunlarında yüzde 50’ye varan fırsatlar sunuyor. 29 Eylül’de başlayan yayıncı etkinliği, 5 Ekim Türkiye saati ile 20:00’da sona erecek. Peki, indirime giren Steam PlayStation Studios oyunları hangileri?

Steam PlayStation Studios oyunları

Geçtiğimiz mayıs ayında Steam’e gelen Days Gone, Steam indirim kampanyası dahilinde 279,00 TL yerine 223,20 TL‘ye satılıyor. Yüzde 20’lik bir fırsat sunan oyun, salgın sonrası ölümün kol gezdiği bir dünyada geçiyor. Türünün en sevilen örneklerinden biri olan Days Gone’da motosiklet süren bir başıboş ve ganimet avcısı Deacon St. John karakterine bürünüyorsunuz.

Fiyatı düşen bir diğer Steam PlayStation Studios oyunu Horizon Zero Dawn Complete Edition oldu. Yüzde 40 indirimle 275,00 TL’den 165,00 TL‘ye düşen aksiyon macera oyunu, makinelerin yönettiği post-apokaliptik bir dünyada gizemleri ortaya çıkarmak için Aloy’un efsanevi görevini deneyimliyorsunuz.

Steam PlayStation Oyunları Kampanyası 5 Ekim’de Sona Erecek

Steam indirim

Yayıncı etkinliği kapsamında fiyatı en fazla gerileyen yapım ise Predator: Hunting Grounds oldu. İnsanın Predator ile kapışacağı bu asimetrik çok oyunculu nişancı oyununda, av olmadan önce size verilen görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Yüzde 50 indirimdeki oyuna, 124,50 TL‘ye sahip olabilirsiniz.

Ayrıca Predator: Hunting Grounds’un tüm DLC’lerinde yüzde 50 indirim olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Fiyatı düşen tüm Steam PlayStation Studios oyunlarına buradaki sayfadan ulaşabilirsiniz. Kampanya 5 Ekim’e kadar sürecek.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol