Steam Kış İndirimlerinde Son 3 Saat!

Steam kış indirimleri saat 21.00'da sona erecek. Artık son fırsatlar.

Günlerdir milyonlarca oyuncunun yüzünü güldüren Steam Kış indirimlerinin bitmesine artık sayılı saatler kaldı. Birbirinden farklı binlerce oyunun uygun fiyatlar ile satıldığını Kış indirimleri, Steam’in en büyük inci indirimi olarak karşımıza çıkıyor.

Yüzlerce farklı oyun geliştiricisinin elinden çıkan binlerce oyun 24 Aralık’tan bu yana çok cazip fiyatlar ile milyonlarca oyuncuya ulaşmaya devam ediyordu. Günlerdir yaptığımız haberlerde Steam Kış indirimlerinin 4 Ocak’ta biteceğini duyurmuştuk. 24 Aralık’tan bu yana hemen hemen her gün haberlerimizde yer verdiğimiz Steam Kış indirimleri saatler 21.00’ı gösterdiği anda bitecek. 12 gündür aralıksız olarak binlerce farklı oyunu indirimli fiyatlar ile oyuncularla buluşturan Steam, bu süre zarfında da oyunculardan tam puan almayı başardı.

Bu indirim haberinde de sizlere 2016 yılında yayınlanan Rise of the Tomb Raider’dan bahsedeceğim. Aksiyon ve gerilim yönü ile oldukça doyurucu bir yapıya sahip olan Rise of the Tomb Raider, Crystal Dynamics imzası ile yayınlanmıştı. Square Enix tarafından yayınlanan oyun oldukça zengin içerikler ile karşımıza çıkmıştı. Tabii 2016 yılından bu yana aldığı güncellemeler ile daha zengin bir görünüme ve performansa sahip olan oyun Steam Kış indirimleri ile 89.00 TL yerine 29.37 TL olarak satışlarına devam ediyor. Geniş ve özgür bir dünya sunan oyun da grafikler gerçekliği ile oyuncular üzerinde ilgi uyandırmaktadır.

İndirimlerde göze çarpan diğer indirimler şöyle:

Tom Clancy’s The Division – 175.00 TL yerine yüzde 60 indirimle 70.00 TL

Borderlands “Take Over Your Life Bundle – 302.00 TL yerine yüzde 83 indirimle 51.02 TL

Elite Dangerous – 74.99 TL yerine yüzde 75 indirimle 18.74 TL

theHunter: Call of the Wild – 49.00 TL yerine yüzde 33 indirimle 32.83 TL

The Long Dark – 55.00 TL yerine yüzde 75 indirimle 13.75 TL

Steam Kış indirimlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol