Steam İndirim Tarihleri Açıklandı (2021)

Valve, 2021'in geri kalanı için Steam indirim tarihlerini açıkladı. Oyuncuları bekleyen en yakın kampanya, Cadılar Bayramı İndirimi olacak. Detaylar haberimizde.

Steam indirim tarihleri, genellikle resmiyet kazanmadan haftalar önce sızdırılır, ancak bu sefer buna ihtiyaç olmayacak. Zira Valve, 2021’in geri kalanında gerçekleşecek kampanyaların tarihlerini paylaştı. Şirketin yayınladığı zaman çizelgesi, Steam Sonbahar İndirimi ve Steam Kış İndirimi tarihlerini doğruluyor.

Buna göre, binlerce oyunda kaçırılmayacak fırsatların sunulacağı Steam Sonbahar İndirimi, 24 – 30 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. Steam Kış İndirimi tarihi ise 22 Aralık 2021 – 5 Ocak 2022 olarak açıklandı.

Steam indirim tarihleri

Dijital oyun mağazası, her yıl üç büyük indirim kampanyası gerçekleştiriyor. Bunlardan ilki olan Steam Yaz İndirimleri, 24 Haziran – 8 Temmuz arasındaydı. Şimdi ise yılın diğer iki büyük indiriminin tarihlerini de resmi olarak öğrenmiş bulunuyoruz. Eğer kitaplığınıza yeni oyunlar eklemek gibi bir düşünceniz varsa, bütçenizi buna göre ayarlamanızda fayda var.

Yılın geri kalanı için Steam indirim tarihlerini duyuran Valve, 28 Ekim Perşembe günü Steam Cadılar Bayramı İndirimi için start verecek. Bu arada 18 Ekim’de başlayan Epic Games Cadılar Bayramı İndirimi‘nin 1 Kasım TSİ 18.00’e kadar devam ettiğini de hatırlatalım. Yaklaşan Steam indirimleri ve etkinliklerine buradan göz atabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol